Žurnalo „Metai“ 2018 m. 4 numerio viršelis.

Kviečiame į žurnalo „Metai“ 4 numerio pristatymą

2018-04-20

Balandžio 26 d. (ketvirtadienį) 16 val. LAB Vilniuje vyks naujausio „Metų“ žurnalo numerio pristatymas. Renginį ves žurnalo „Metai“ vyr. redaktorius Antanas Šimkus. Susitikime dalyvaus numerio įžanginio straipsnio autorė Neringa Mikalauskienė-Dangvydė, žurnale kalbinamas rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko ir skyriaus redaktorius Gediminas Kajėnas.

Plačiau
Profesorius Alfredas Bumblauskas.

Ką mums pasakė profesorius Alfredas Bumblauskas?

2018-04-20

Šio renginio anonse minėjome, kad, kaip viename Juozo Erlicko vaizdelyje Žygimantas Augustas guodėsi, mąstydamas, ką apie jį Alfredas Bumblauskas pasakys, taip ir mes laukėme, ką šis istorijos profesorius pasakys mums. O balandžio 19 d. jis Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje pasakė labai daug.

Plačiau

18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

2018-04-19

Balandžio 23–29 dienomis vyks 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Kartu mes kuriame ateitį“. 

Plačiau
Bendra kūrybinės stažuotės dalyvių nuotrauka.

Pirmoji 3P kūrybinė stažuotė – LAB Vilniuje

2018-04-13

Šiais metais Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija vykdo Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „3P: Partnerystė. Patirtis. Pasidalijimas“. Projektu siekiama kelti asociacijos bibliotekų darbuotojų kvalifikaciją, taikant inovatyvų mokymosi partnerystės tinkluose metodą – kūrybines stažuotes.

Plačiau
Konferencijos vaizdas.

LAB veikla pristatyta tarptautinėje konferencijoje

2018-04-12

2018 m. balandžio 5–6 d. Sankt Peterburgo (Rusijos Federacija) valstybinėje aklųjų ir silpnaregių bibliotekoje įvyko tarptautinė konferencija „Inkliuzija šiuolaikinėje kultūros ir švietimo paradigmoje“. Konferencijos temos aktualios ir įdomios įvairių sričių mokslininkams ir specialistams: aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams, socialiniams darbuotojams, bibliotekininkams ir muziejininkams.

Plačiau
Linkime džiugių šv. Velykų! Lietuvos aklųjų biblioteka

Sveikinimas

2018-03-30

Mieli Skaitytojai!

su šv. Velykomis! Tebus jos šviesios ir džiugios.

Informuojame, kad balandžio 2 d., pirmadienį, biblioteka nedirbs.