Edukacinė popietė „Tavo kelyje neregys“

2016-05-27

Š. m. gegužės 25 d. LAB Kauno filiale lankėsi Kauno Žaliakalnio progimnazijos 3 klasės mokiniai. Filialo vedėja Irena Blaževičienė papasakojo apie Luji Brailį ir jo sukurtą abėcėlę, kuria naudojasi neregiai, apie P. Daunio pritaikytą Brailio abėcėlę lietuvių kalbai, supažindino su garsinėmis, Brailio raštu ir liečiamomis knygomis, tiflo priemonėmis.

Plačiau

Muziejų naktis Lietuvos aklųjų bibliotekoje

2016-05-23

Lietuvos aklųjų biblioteka dalyvavo „Muziejų nakties“ programoje ir pakvietė susidomėjusius sudalyvauti interaktyviame LAB renginyje. Muziejų naktį LAB aplankė net 224 dalyviai! 

Plačiau

Paminėtas ilgametės LAB direktorės Jadvygos Kuolienės jubiliejus

2016-05-16

Šiais metais buvusiai ilgametei LAB direktorei (vadovavo bibliotekai 1996–2007 m.) Jadvygai Kuolienei sukako 80 metų. Ši graži proga, gausiai dalyvaujant buvusiems Jadvygos bendradarbiams – ir tebedirbantiems  šiuo metu, ir  jau pasitraukusiems į poilsį – paminėta Lietuvos aklųjų bibliotekoje.

Plačiau
LAB Muziejų naktis 2015

Kviečiame į interaktyvią LAB „Muziejų nakties“ programą!

2016-05-06

Gegužės 21 d. 18:00-21:00 val., Muziejų naktį, kviečiame kartu leistis į garsų, lytėjimo ir kvapų kelionę! LAB interaktyvios programos dalyviai turės galimybę PATYS išmėginti, kaip galima leisti laisvalaikį, mokytis ir kurti pasitelkiant ne visiems įprastą regos juslę, o klausą, uoslę ir lytėjimą. ATEIK, PAJUSK, IŠGIRSK, PALIESK...DALYVAUK!

Plačiau

Kviečiame į renginį „Pasižvalgymai po Vilnių“

2016-04-28

Gegužės 3 d. (antradienį) 16 val. visus, norinčius pasižvalgyti po XIX a. vidurio Vilnių, paklaidžioti A. Mickevičiaus takais, pamatyti, kaip pasikeitė sostinė per 150 metų, bei pasitikrinti savo žinias apie šį išskirtinį Lietuvos miestą protų kovose, kviečiame į atvykti į Lietuvos aklųjų bibliotekos ir A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos rengiamą bendrą renginį „Pasižvalgymai po Vilnių“. Ateikite! Išgirskite! Nepasigailėsite!

Plačiau
Interaktyvus seminaras Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

LAB Bibliotekų savaitės renginiai „Pajusk. Išgirsk. Paliesk“ Marijampolėje ir Šiauliuose

2016-04-28

Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės metu LAB organizavo interaktyvius seminarus „Pajusk. Išgirsk. Paliesk” Marijampolės ir Šiaulių regionų gyventojams, specialistams, aptarnaujantiems regos negalią turinčius asmenis, bibliotekų darbuotojams. Balandžio 25 d. LAB interaktyvus seminaras vyko Marijampolės Petro Kriaučiūno, balandžio 26 d. – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosiose bibliotekose. Informacija apie LAB paslaugas taip pat pristatyta Šiaulių universiteto bibliotekos darbuotojams. 

Plačiau