LAB direktorė Rasa Januševičienė taria sveikinimo žodį.

Neregių literatų kūrybos seminaras „Žodžių menas ir muzika“

2018-05-21

2018 m. gegužės 17–18 d. Zelvos poilsiavietėje vyko tradicinis Neregių literatų kūrybos seminaras „Žodžių menas ir muzika“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Plačiau
Poetas Alvydas Valenta.

2018 m. Neregių literatų kūrybos konkurso laureatas – Alvydas Valenta

2018-05-21

Lietuvos aklųjų biblioteka nuoširdžiai sveikina poetą Alvydą Valentą, tapusį šių metų Neregių literatų konkurso laureatu. Taip pat sveikiname antrą ir trečią konkurso vietas pasidalinusius prozininkus Vincą Baublį ir Ireną Žurumskienę. Labai dėkojame už dalyvavimą ir kitiems konkurso dalyviams.

Plačiau
Ekskursija po biblioteką užrištomis akimis.

Muziejų naktis LAB Vilniuje

2018-05-21

Gegužės 19 d. Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje vyko jau tradicinė Muziejų naktis. Kaip ir kasmet, mūsų lankytojai galėjo rinktis iš įvairių veiklų: nuo ekskursijos po biblioteką užrištomis akimis iki trumpam tapimo diktoriumi – bandymo garsinti pasirinktos knygos ištrauką; nuo susipažinimo su įvairių formatų LAB leidžiamais leidiniais iki mokymosi rašyti Brailio raštu; nuo bandymo atspėti uodžiamus kvapus iki edukacinių dirbtuvių ir „Pasakojimų dėžutės“ spektakliukų, sukurtų pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus.

Plačiau
Valytojas valo pienės pūkus.

LAB skelbia konkursą valytojo (-os)-budėtojo (-os) pareigoms užimti

2018-05-17

Lietuvos aklųjų biblioteka (toliau – LAB) ieško valytojo (-os)-budėtojo (-os) (toliau – darbuotojas) dirbti viso etato darbo krūviu.

Plačiau
LAB direktorė Rasa Januševičienė ir LAB tyrėja Ilona Daučiūnienė.

Naujas LAB auditorijų plėtros tyrimas

2018-05-11

2018 m. gegužės 10 d., bendradarbiaujant su reabilitacijos ir slaugos centru „Gemma“, diskusijų grupės metodu atliktas naujas potencialių Lietuvos aklųjų bibliotekos vartotojų lūkesčių tyrimas.

Plačiau
Andrius Užkalnis.

Lietuvos aklųjų bibliotekoje – Andrius Užkalnis

2018-05-11

Gegužės 10 d. Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje svečiavosi tinklaraštininkas, žurnalistas, rašytojas, maisto ekspertas Andrius Užkalnis. Jis skaitytojams pasakojo apie savo darbą Lietuvos radijuje, kai radijas veikė dabartinėse Lietuvos aklųjų bibliotekos patalpose, apie tai, kaip dirbo BBC, apie radijo, televizijos laidų vedimą, straipsnių, knygų rašymą, restoranų vertinimą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Beje, Andrius Užkalnis Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojams prižadėjo įgarsinti vieną savo knygą, už tai ir už šį susitikimą esame jam labai dėkingi!

Plačiau