Su šv. Velykomis!

LAB sveikinimas

2017-04-14

Mieli Skaitytojai!

su šv. Velykomis! Tebus jos šviesios ir džiugios.

Naudodamiesi proga taip pat primename, kad 04.17, pirmadienį, biblioteka nedirbs.

LAB skelbia konkursą vyr. įgarsinimo produktų koordinatoriaus (-ės) pareigoms užimti

2017-04-11

Vyriausiasis įgarsinimų produktų koordinatorius yra atsakingas už leidinių įgarsinimo organizavimą, koordinavimą, kokybės priežiūrą, savanorių darbo organizavimą, koordinavimą ir kokybės priežiūrą leidinių įgarsinimo srityje.

Plačiau
Tu esi biblioteka

Bibliotekų savaitė LAB. Nuo mados iki politikos

2017-04-10

Šių metų 17-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės šūkis – TU ESI BIBLIOTEKA! Kokie žmonės ateina į biblioteką? Ko jie tikisi? Kuo domisi? Istorija, literatūra, mada, o gal poltika? Lietuvos aklųjų biblioteka, įsiliedama į Nacionalinės bibliotekų savaitės renginius, kviečia į renginių pogramą NUO MADOS IKI... POLITIKOS.

Plačiau

Skaitymo Brailio raštu konkursas

2017-04-05

Lietuvos aklųjų biblioteka, kaip ir kasmet, kviečia dalyvauti skaitymo Brailio raštu konkurse. Balandžio mėnesį vyks regioniniai konkursai LAB padaliniuose, aklųjų ir silpnaregių ugdymo centruose.

Geriausius skaitovus gegužės 9 dieną pakviesime į Vilniuje vyksiantį Respublikinį skaitymo Brailio raštu konkursą.

Plačiau

„Pasakojimų dėžutės“ komanda lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje

2017-04-04

2017 metų balandžio 4 d. popietę du Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus „Ąsotis“ ir „Arbatos klubas“ sukurti spektakliukai su liečiamaisiais veikėjais buvo parodyti Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje.

Plačiau

Įveiktos kliūties nominacija įteikta LAB savanoriui

2017-03-30

Š. m. kovo 29 d. Valdovų rūmuose iškilmingai įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai, kuriuos organizavo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas bei Norvegijos Karalystės ambasada.

Plačiau