Viktorina „Pasitikrink istorijos žinias“ LAB Kauno padalinyje

2017-03-24

Kovo 23 dieną LAB Kauno padalinyje rinkosi viktorinos mėgėjai. Šį kartą viktorina buvo skirta istorijos mokslui. Bibliotekos lankytojams buvo paruošti 25 klausimai apie žymias Lietuvos ir užsienio istorines asmenybes.

Plačiau
Regos negalią turintiems žmonėms pritaikyto spektaklio „Hamletas“ akimirka.

Akliems žiūrovams pritaikytas Viljamo Šekspyro „Hamletas“

2017-03-24

Nacionaliniame Kauno dramos teatre 2017 m. kovo 23 d. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos iniciatyva buvo rodomas spektaklis, pritaikytas žmonėms, turintiems regos negalią. Spektaklis buvo komentuojamas per ausines, komentarą parengė ir komentavo VU Kauno fakulteto Audiovizualinio vertimo programos IV kurso studentė Kristina Meilūnaitė.

Plačiau
Tarptautinė Žemės diena LAB Panevėžio padalinyje.

Paminėjome Žemės dieną

2017-03-24

Kovo 23 d. LAB Panevėžio padalinyje klubas „Margaspalvis“ susibūrė į viktoriną, skirtą Žemės dienai paminėti.

2017-03-24

2017 m. kovo 23 d. Europos Parlamento JURI komitetas priėmė teigiamą sprendimą dėl Marakešo sutarties įgyvendinimo (http://bit.ly/2o7UvQu). Tai – dar tik nedidelė pergalė, nes balsavimų bus ir daugiau, kadangi ir kitoms pozicijoms atstovaujančios organizacijos savo ruožtu imasi veiksmų.

Plačiau
Svečiuose pas Klaipėdos m. socialinių paslaugų centro „Danė“ lankytojus.

Svečiuose pas „Danės“ socialinių paslaugų centro lankytojus

2017-03-24

2017 m. kovo 20 d. LAB Klaipėdos padalinio vyriausioji bibliotekininkė Daiva Žiemelienė vyko į Klaipėdos miesto socialinių paslaugų centrą „Danė“, kuriame pristatė LAB Klaipėdos padalinio istoriją, jo veiklą, turimus fondus ir teikiamas paslaugas. Renginio metu pasakota, kaip žmonės, turintys regos negalią, skaito, rašo, naudojasi kompiuteriais, pristatyta ir susidomėjusių centro lankytojų apžiūrėta tiflopriemonių paroda – tai ir „kalbantys“ laikrodžiai, svarstyklės, termometrai, stalo žaidimai ir kt. Ypač patiko Brailio raštu spausdintos knygos ir taktilinės (liečiamosios) knygelės. Lankytojai klausėsi ištraukų iš garsinių knygų, o išgirdę Beatričės Grincevičiūtės balsą dainavo visi susirinkę lankytojai.

Mokymai padalinių darbuotojams

2017-03-23

Kovo 21–22 d. Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje vyko padalinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai.

Plačiau

Viešnagė Integruotų sveikatos paslaugų centro padalinyje

2017-03-20

Kovo 20 d. LAB Panevėžio padalinio vyriausioji bibliotekininkė Nijolė Bielinskienė lankėsi Grupinio gyvenimo namuose demencijomis ir Alzheimerio liga sergantiems asmenims. Tai vaizdingoje vietovėje įkurtas VšĮ Integruotų sveikatos paslaugų centro padalinys. Buvo pristatyta Lietuvos aklųjų bibliotekos veikla, papasakota apie garsines ir Brailio raštu knygas, suteikta galimybė pasiklausyti trumpos ištraukėlės. Susitikimo metu su direktore Raimonda Ulianskiene aptartos tolesnio bendradarbiavimo galimybės, numatyti būsimi renginiai.