Seimo narė Klaipėdos padalinyje

2018-02-22

2018 m. vasario 15 d. LAB Klaipėdos padalinyje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušra Maldeikienė, UAB „Regseda“ direktorė Kristina Zibalienė ir VšĮ Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro projekto vykdytoja Laima Stelingienė. Bibliotekininkė J. Biriukova papasakojo apie bibliotekos veiklą: vykstančius renginius, organizuojamas parodas ir susitikimus su įdomiais  žmonėmis. Seimo narė džiaugėsi, turėjusi galimybę pati įgarsinti savo knygą „Melo ekonomika“. Viešnia domėjosi galimybe garsinės knygas ateityje išduoti studentams ir moksleiviams, kalbėjomės apie autorines teises. Viešnios apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamas parodas.

Plačiau

Viktorina „Ką žinai apie Lietuvą?“

2018-02-21

Vasario 20 d. LAB Kauno padalinyje vyko viktorina, kurioje bibliotekos lankytojai galėjo pasitikrinti žinias apie Lietuvą. Visi klausimai buvo susiję su Lietuva ir lietuviais. Temos buvo įvairios: kultūra, istorija, visuomenė ir t. t.

Plačiau
Pasipuošę savo pačių nunertomis apyrankėmis, vaikai sujungė draugystės ratelį.

Edukacinis užsiėmimas su vaikais „Puošiamės valstybės šimtmečiui“

2018-02-21

Š. m. vasario 15 d. LAB Ukmergės padalinio vyriausioji bibliotekininkė, pasitarusi su Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vaikučiais ir darbuotoja Jolita Pupelyte, prieš Lietuvos 100 metų jubiliejaus šventę nusprendė pasidaryti Lietuvos valstybės vėliavų spalvų apyrankes.

Plačiau

Paroda „Aklųjų globojimas kitur ir Lietuvoje“

2018-02-21

LAB Tiflotyros padalinio patalpose Vilniuje (Skroblų g. 10, 102 kabinete) 2018 m. vasario 21 – kovo 17 dienomis veiks paroda „Aklųjų globojimas kitur ir Lietuvoje“.

Kviečiame į protmūšį!

2018-02-21

Kas žino daugiausia įdomybių apie lietuvių kalbą? O kas puikiausiai išmano mūsų literatūrą, istoriją, etnokultūrą? Gal tai tu? Nesvarbu, ar tau 10, ar 100 metų – ateik į Lietuvos 100-mečiui ir Lietuvių kalbos dienoms skirtą protmūšį Lietuvos aklųjų bibliotekoje! Smegenis mankštinsime kovo 1 d., 17 val., Vilniuje, Skroblų g. 10, 3 aukšte. Pažadame – bus daug geros nuotaikos ir prizų!

Plačiau

Kūrybinių darbų paroda „Balta žinutė nereginčiam draugui“

2018-02-20

Nuo 2017 metų vasario mėn. 20 dienos LAB Klaipėdos padalinyje (Šviesos g. 3) eksponuojama respublikinio moksleivių meninių projektų konkurso Dailininko knyga tema Balta žinutė nereginčiam draugui kūrybinių darbų paroda. Organizatorius Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija. Paroda veiks iki birželio 10 d. Maloniai kviečiame!

Su Jubiliejumi, Lietuva!

2018-02-19

Lietuvos aklųjų biblioteka sveikina su atkurtos Lietuvos šimtmečiu! Kovose dėl Lietuvos Nepriklausomybės regos netekęs karys savanoris Pranas Daunys pradėjo organizuotą mūsų šalies aklųjų veiklą – kad jo likimo broliai galėtų išmokti alternatyvaus rašto, amato, dalyvauti bendruomenės ir visuomenės gyvenime. Tarpukario Lietuvos Respublikoje daug dėmesio regos negalią turintiems žmonėms skyrė visuomenė ir savanoriai. Džiaugiamės, kad praėjus dešimtmečiams ir mūsų šaliai vėl atgavus Nepriklausomybę, Lietuvoje regos ir kitą negalią turintiems žmonėms, negalintiems skaityti įprastinių leidinių, kuriamos ir teikiamos profesionalios paslaugos, atitinkančios pasaulinį kokybės lygį, o greta to – prie informacijos prieinamumo didinimo noriai prisideda savanoriai, visuomenė, o inovatyvi ir prasminga Lietuvos aklųjų bibliotekos veikla sulaukia paramos. Su visų mūsų švente! Su jubiliejumi, Lietuva!