Klubinės nuotaikos Lietuvos aklųjų bibliotekoje

2017-05-18

Šiandien Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje vėl skambėjo vaikų klegesys. Darželio „Vaikų dvarelis“ penkiamečiai atskubėjo pažiūrėti projekto „Pasakojimų dėžutė“ istorijų pagal Kęstučio Kasparavičiaus pasakojimus „Ąsotis“ ir „Arbatos klubas“. Paskui kūrėme liečiamąsias iliustracijas „Svajonių puodelis“. Šį kartą mūsų istorijų paklausyti prisijungė ir Knygos teatro kūrybinės grupės narės.

Trumpai supažindinti, kaip nematantys žmonės supranta ir „skaito“ piešinius pirštais, vaikai labai kruopščiai kūrė svajonių puodelius. Klijavo akutes, sagutes, juosteles ir kaspinėlius. Labai smagu darbuotis su tokia kūrybinga, smalsia ir atvira auditorija.

Na o po rimtų darbų susibūrėme į savo arbatos klubą ir gėrėme arbatą su sausainiais bei aptarėme susitikimo įspūdžius. Paklaustas, ką gi šiandien įdomaus pamatė, darželinukas Jonas atsakė: „Mačiau arbatos klubą ir ąsočio klubą.“ Štai tokios pas mus „klubinės“ nuotaikos.

Dėkojame „Vaikų dvarelio“ auklėtojoms ir vaikams už vizitą ir laukiame naujų susitikimų.

Dalia Balčytytė

Nuotraukos Julijos Pavliukianec