„Pasakojimų dėžutė“ – Knygos teatro aktorių rankose

2017-08-02

Jau antrus metus Lietuvos aklųjų biblioteka vykdo projektą „Pasakojimų dėžutė“, kurio metu demonstruojami du pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus sukurti mini spektakliai, pritaikyti įvairių negalių ir sutrikimų turintiems vaikams. Projektas turi didelį pasisekimą, todėl šiais metais nusprendėme pabandyti pasitelkti ir profesionalius aktorius.
Knygos teatro vadovė Redita Dominaitytė sutiko priimti šį iššūkį ir pabandyti sukurti pirmąjį Knygos teatro spektaklį vaikams. Dvi LAB pasirinktas istorijas – „Ąsotis“ ir „Arbatos klubas“ aktoriai papildė dar viena – apie muzikos instrumentus.

Pirmoji naujojo Knygos teatro spektaklio peržiūra įvyko Vilniaus miesto centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios padalinyje. Gausiai susirinkę vaikai kvatojo iš personažų išdaigų, būriavosi pauostyti jų demonstruojamų gėlių, repavo kartu su Rugiagėle...
Džiaugiamės nauju kūriniu, linkime „Knygos teatro“ aktoriams ir spektaklio režisierei Reditai Dominaitytei kuo geriausios sėkmės ir žiūrovų. Dėkojame už bendradarbiavimą ir mieliems VCN kolegoms!

Rasa Januševičienė

Nuotraukos Dariaus Tamošiūno