Edukacinis užsiėmimas su Kęstučiu Kasparavičiumi

2017-10-09

2017 m. spalio 9 d. LAB Vilniuje įvyko pirmasis iš Baltosios lazdelės dienai skirtos savaitės renginių – susitikimas su rašytoju, dailininku, iliustratoriumi Kęstučiu Kasparavičiumi ir edukacinis užsiėmimas.

LAB svečiavęsi Vilniaus Gerosios Vilties mokyklos mokiniai ir bibliotekos darbuotojai, vadovaujami Kęstučio, piešė ir spalvino žirafą. Jaunoji paveikslėlio (kurio aukštis – apie 3 m) herojė – puošeiva aukštakulniais bateliais, nėriniuota ir gėlėta suknele, ilgą kaklą pasidabinusi gausybe įvairiausių vėrinių. Jungtinė vaikų ir vaikais trumpam pasijutusių suaugusiųjų komanda turėjo smagaus darbo, spalvindama žirafą ir jos aprėdus bei papuošalus.
Kęstutis papasakojo, kaip buvo sukurta pati pirmoji jo istorija, kaip edukaciniuose užsiėmimuose atsirado žirafa. Mokėmės piešti specialiomis dailininkų kreidelėmis, derinti spalvas ir minkštai jas ištušuoti piešinyje pirštais. Vaikai nusprendė pavadinti žirafą Margarita Pupelyte. „Jai tinka šis vardas, nes ji marga“, – pritarė Kęstutis.
Labai džiaugiamės Kęstučio Kasparavičiaus apsilankymu mūsų bibliotekoje.

Rasa Januševičienė

Nuotraukos Faustos Kepalienės, Monikos Griciūnienės