Ypatingas „Pasakojimų dėžutės“ pasirodymas

2017-11-06

2017 m. lapkričio 6 d. LAB projekto „Pasakojimų dėžutė“ komanda svečiavosi Vilniaus specialiajame lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“, kuriame ugdomi autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai. Iš viso jų daželyje – gerokai per šimtą.

Tokioje didžiulėje auditorijoje tikrai prireikė mikrofono. Galimybė visiems mažyliams susipažinti su liečiamaisiais personažais buvo suteikta po spektakliukų. Vėliau vyko... tikrų tikriausias arbatos klubas. Darželio darbuotojos buvo paruošusios nuostabiausią pyragų pilną stalą. Visi spektaklio dalyviai ir žiūrovai tikrai puikiai pradėjo naują savaitę.
Labai džiaugiamės apsilankę darželyje „Čiauškutis“ ir jo padalinyje – Dienos socialinės globos centre. Tokios paslaugos, tokios puikiai pritaikytos erdvės, toks profesionalus ir pasinėręs į savo darbą kolektyvas gali puikiai reprezentuoti socialinės atskirties mažinimą mūsų šalyje.
Geros idėjos sklando ore. Nenuostabu, kad darželio specialistai taip pat jau yra rengę gėlių ir arbatos istorijas ir kartu su vaikais kūrę puodelius ir gėles. Nenuostabu, kad LAB ir „Čiauškutis“ pasirašys bendradarbiavimo sutartį ir bandys kurti kartu.
Nuoširdžiai ačiū „Čiauškučiui“!

Rasa Januševičienė