Robotikos programavimo pagrindų mokymai Vilniuje

2017-11-07

LAB tęsia robotikos programavimo pradmenų mokymų asmenims, turintiems regos negalią, ciklą. Lapkričio 6 d. mokymai vyko Vilniuje.

Entuziastingai nusiteikę jaunuoliai nuo pat susitikimo pradžios nekantravo, smalsavo ir dar neprasidėjus mokymams savarankiškai bandė išsiaiškinti pateikto kodo esmę ir ką turėtų daryti duotas pirmasis robotukas. Vilniečiai parodė ne tik didelį smalsumą, bet ir savo programavimo pagrindų žinias. Antrojo robotuko bandymo metu buvo aptikta techninės įrangos sujungimo klaidų, dalyviai nedelsdami pradėjo svarstyti įvairias problemos atsiradimo priežastis ir kaip jas būtų galima pašalinti. Po pusės valandos trukusių paieškų ir bandymų, visiems kartu darbuojantis komandoje, pavyko surasti ir pašalinti robotuko gedimą ir toliau tęsti įvairius bandymus keičiant robotuko programinį kodą. Po pusketvirtos valandos trukusių mokymų renginio dalyviai smalsavo, kada bus kiti mokymai ir kada bus galima realizuoti savo sugalvotus robotukų modulius. Kiti robotikos programavimo pagrindų mokymai asmenims, turintiems regos negalią, vyks lapkričio 9 d. 10 val. Skroblų g. 10, Vilniuje.

Projektą „CODiNG – Objektinio Dinaminio programavimo pagrindų mokymai regos Negalią turinčių asmenų Grupei“ iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Tekstas ir nuotraukos Dariaus Tamošiūno