Žodžio spalvos IV

2017-11-27

Žodžio spalvos IV viršelis

Lietuvos aklųjų biblioteka išleido neregių ir silpnaregių kūrybos almanachą  Žodžio spalvos IV. Knyga išleista įvairiais formatais: reginčiųjų, Brailio raštu, taip pat ir garsiniu variantu, įskaitytu diktoriaus Audriaus Čaikausko. Leidinį galima rasti LAB svetainėje ir virtualioje aklųjų bibliotekoje ELVIS.

„Žodžio spalvos IV“ – tęstinis neregių ir silpnaregių kūrybos almanachas, leidžiamas kas penkerius metus. Ankstesnės knygos išleistos 2002, 2007, 2012 metais. Šioje rinktinėje spausdinami paskutiniųjų penkerių metų laikotarpio dvidešimt devynių kūrėjų darbai. Pirmoje dalyje publikuojama dvidešimt dviejų autorių poezija, antroje – septynių prozininkų kūriniai ar jų ištraukos.

Autoriai ir leidėjai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šio leidinio pasirodymo: Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai, Lietuvos kultūros tarybai ir UAB „Real Easy“.

Kviečiame skaityti šį leidinį jums patogiu formatu.

Juozas Valentukevičius