Šiandien „Pasakojimų dėžutė“ grįžo ten, kur prasidėjo

2017-12-04

Šiandien Lietuvos aklųjų bibliotekos komanda apsilankė LASUC, kur moksleiviams parodėme savo „Pasakojimų dėžutės“ mini spektakliukus „Ąsotis“ ir „Arbatos klubas“. Kadangi taip jau pasisekė, kad iškrito sniegas, mūsų istorijos su liečiamaisiais veikėjais suskambėjo kaip Kalėdinė dovana moksleiviams. Priimti buvome labai šiltai. Vaikai susidomėję lietė mūsų personažus ir labai įsijautė į metalinio puodelio išdaigas. Po pasirodymo jau tradiciškai gėrėme arbatą ir šnekučiavomės. Šių pašnekesių prie arbatėlės metu mokiniai davė įvairių patarimų Nerijui (a. p. metaliniam puodeliui). Pavyzdžiui, kad laižyti nuo stalo trupinius pavojinga, nes galima užsikrėsti mikrobais. Arba kodėl tas metalinis puodelis negali pasiimti skudurėlio nuvalyti trupiniams? Ar būtinai reikia laižyti tuos trupinius nuo stalo?

Taigi mūsų arbatėlės gėrimas buvo tikrai jaukus ir pilnas įdomių pašnekesių apie „Pasakojimų dėžutės“ personažus. Mes netgi parsivežėme dovanų!

Dėkojame LASUC padagogei Rūtai Petkevičienei už kvietimą įsijungti į gražią skaitymo skatinimo iniciatyvą ir laukiame naujų susitikimų.

Dalia Balčytytė

Nuotraukos Faustos Kepalienės