„Vasaros su knyga“ renginys „Skaitymo pievelė“

2018-06-07

Renginio metu.

Lietuvos aklųjų bibliotekos komanda birželio 7 d. lankėsi Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Čia vyko garsiniai skaitymai ir edukacinis užsiėmimas vaikams „Draugystės apyrankė“. Iš pradžių buvo skaitomos ištraukos iš Ignės Zarambaitės knygos „Skudurinukė“, o vėliau visi kartu mokėmės pinti draugystės apyrankę. Berniukams toks užsiėmimas pasirodė nevertas dėmesio ir kėlė šypseną, bet vėliau jie taip įsitraukė, kad pinti baigė gerokai greičiau negu mergaitės, o be to, jas išpuošė įvairiausiais karoliukais. Vieni apyrankes nusipynė sau, kiti nešė kažkam dovanų, bet svarbiausia – gautu rezultatu nuoširdžiai džiaugėsi visi.

„Skaitymo pievelės“ renginiai organizuojami pagal projektą  „Vasara su knyga“, kurį jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu.

Janina Vileikienė

Nuotraukos Dalios Balčytytės