Lietuvos aklųjų biblioteka – Baltosios lazdelės dienai skirtuose LASS „Susitikimuose“ Anykščiuose

2018-10-11

LAB renginių LASS dienose „Susitikimai“ metu.

Spalio 10 d. Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) „Pasakojimų dėžutės“ komanda dalyvavo Anykščiuose vykusiose Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) dienose „Susitikimai“. Šis renginių ciklas yra skirtas artėjančiai Tarptautinei baltosios lazdelės dienai – spalio 15 d.

LAB komanda šį kartą suorganizavo keturis renginius: du „Pasakojimų dėžutės“ vaidinimus, sukurtus pagal vaikų rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus, ir du edukacinius užsiėmimus. Šįkart mūsų renginiai vyko Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje. Abiejų mokyklų mokiniai spektaklius stebėjo labai susidomėję, o edukacijose dalyvavo labai įsitraukę. Labai džiaugiamės šauniais vaikais ir jų mokytojomis.

Tęstinį LAB projektą „Pasakojimų dėžutė“, kuris šiemet papildytas dviem naujomis istorijomis, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Joris Kazlauskas

Nuotraukos Monikos Griciūnienės, Faustos Kepalienės ir Jorio Kazlausko