Filmo „Šuns tikslas“ kino seansai

2018-10-29

Filmo plakatas.

Lietuvos aklųjų biblioteka, bendradarbiaudama su UAB „Acme Film“ ir Vilniaus universiteto Kauno fakultetu, pristato regos negalią turintiems asmenims pritaikytą filmą „Šuns tikslas“.

Filmas bus rodomas dubliuotas lietuviškai ir pritaikytas neregiams – su garsiniu vaizdavimu.

Filmo peržiūros vyks kino teatro „Forum cinemas“ salėse:

Spalio 26 d. 17 val. Šiauliuose 5 salė

Spalio 30 d. 14 val. Panevėžyje („Babilone“) 3 salė

Spalio 30 d. 11 val. Klaipėdoje 3 salė

Lapkričio 5 d. 16 val. Vilniuje („Akropolyje“) 7 salė

Lapkričio 8 d. 13 val. Kaune („Akropolyje“) 6 salė

Tai istorija tiems, kurie žino, jog meilė gyvūnui gali būti ne mažiau stipri, nei meilė kitam žmogui. Pristatome režisieriaus Lass Hallstrom, išgarsėjusio tokiais didžiulio dėmesio sulaukusiais darbais, kaip „Šokoladas“, „Sidro namų taisyklės“, „Šimto žingsnių kelionė“, „Tai nutiko Jemene“, 2017 m. išleistą  juostą, sužavėjusią visus gyvūnų mylėtojus ir jautrių istorijų mėgėjus.

Filmas sukurtas remiantis 2010 m. išleista to paties pavadinimo W. Bruce Cameron knyga. Komiškais elementais praturtintas romanas „Šuns tikslas“ perkamiausių „New York Times“ knygų viršūnėje praleido net 52 savaites.

Filmo peržiūros organizuojamos pagal Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamą projektą „Išgirsk kiną: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“.

Filmo peržiūra nemokama. Būtina išankstinė registracija el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.