Nauji garsiniai žurnalai

2018-03-02

Mieli skaitytojai, džiaugdamiesi norime jums pranešti, kad jau pasirodė 2-asis 2017 m. garsinio žurnalo „Aklieji pasaulyje“ numeris. Mes ir vėl jus supažindinsime su aklųjų aktualijomis, inovacijomis, įdomybėmis, papasakosime jums įkvepiančių istorijų. Sužinosite, ar aklųjų raštingumui gresia pavojus ir su kokiomis pinklėmis jie susiduria ieškodami darbo. Susipažinsite su akla slidininke Noemi Ristau, aklu tapytoju Sargyju’mi Mann’u, o regos reabilitacijos darbuotoja jums papasakos apie savo kasdienybę. Inovacijų skiltyje supažindinsime jus su specialiais sutrikusios regos kūdikiams skirtais reljefiniais kilimėliais, su regos sutrikimų turintiems žmonėms skirtomis „Amazon Echo“ funkcijomis, su dienos centru, pritaikytu akliems senjorams ir su orientavimosi paslauga akliesiems „Aira“. O įdomybių skiltyje papasakosime, kaip aklieji piešia, ir pateiksime patarimų ir gudrybių, kaip palengvinti gyvenimą virtuvėje. Taigi labai kviečiame jus skaityti naujausią garsinio žurnalo „Aklieji pasaulyje“ numerį.

3-iajame garsinio žurnalo „Kultūra. Literatūra“ numeryje jūsų laukia pokalbiai su rašytoju Sauliumi Tomu Kondrotu ir režisieriumi Arūnu Mateliu. Taip pat šiame numeryje publikuojame diskusiją apie ankstesniuose numeriuose skelbtus ir daug jūsų susidomėjimo sulaukusius Juozo Baltušio dienoraščius: pamiršti negalima suprasti – kur dėti kablelį? Be to, turėsite galimybę ir paskaityti Aido Marčėno, Mariaus Buroko, Vytauto Kazielos, Dainiaus Dirgėlos ir Josifo Brodskio eilėraščių.

Kokia buvo Vasario 16-oji telekomunikacijos prieš 100 metų sąlygomis? Kokia bus ūkininkavimo ateitis? Ar mums vertėtų valgyti vabzdžius? Ko mes dar nežinome apie planetas ledines milžines? Atsakymų į šiuos ir kitus įdomius klausimus apie pasaulį ir žmogų ieškokite 3-iajame garsinio žurnalo „Intelekto generatorius“ numeryje.

3-iajame garsinio žurnalo „Informacinė visuomenė“ numeryje jūsų laukia interviu su istoriku, politologu ir žurnalistu Sergejumi Medvedevu, Jungtinės Karalystės švietimo eksperte dr. Coleen Jackson ir Lenkijos finansų ministru ir Nacionalio banko vadovu Leszeku Balcerowicziumi. Taip pat plačiau aiškinsimės, kas yra coaching’as, koks yra šiandienos jaunimas ir kaip kompiuteriu galima žaisti futbolą.

3-iajame garsinio žurnalo „Iš viso pasaulio“ numeryje Jūsų laukia pokalbiai su neseniai Lietuvos aklųjų bibliotekoje apsilankiusia aktore Ilona Balsyte, režisieriumi Oskaru Koršunovu, Vasario 16-osios Akto originalą suradusiu profesoriumi Liudu Mažyliu, komiku Olegu Šurajevu, laidų vedėja Loreta Sungailiene. Taip pat aiškinsimės, kaip mylėti internete ir sužinosime Eurikos Masytės dainos „Laisvė“, parašytos pagal poeto Justino Marcinkevičiaus eiles, istoriją.

Kada ir kaip slopinti karščiavimą? Ko reikia geram nakties poilsiui? Ką turėtume žinoti apie visai nesaldų cukrinį diabetą? Kaip kovoti su įpratimu visur ir visada vėluoti? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime 3-iajame garsinio žurnalo „Sveikatos ABC“ numeryje. Be to, jūsų laukia pokalbiai su Natūralios medicinos centro savininke Jelena Tulčina, asmeninio bei dvasinio augimo mokymų centro įkūrėjais Andrė Amiya Pabarčiūte ir Rimvydu Židžiūnu, organizacijos „Gyvenimo menas“ mokytoju Algiu Buraičiu.

Kokių neeilinių pokyčių gali sulaukti traukinių pasaulis? Kas pradangino japonišką kokybę? Kokia alternatyva yra siūloma tradicinėms raketoms? Kuo ypatingas peilių verslas? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškokite 1-ame 2018 m. garsinio žurnalo „Vyro pasaulis“ numeryje. Čia jūsų taip pat laukia pokalbiai su aktoriumi Audriumi Bružu ir kulinaru Alfu Ivanausku. O Giedrius Drukteinis jums papasakos apie „Gucci“ kelius ir klystkelius ir apie prabanga pavirtusius „Swarovski“ stikliukus.

Garsiniai žurnalai internete:

galima paskaityti prisijungus prie ELVIS,

galima užsisakyti iš LAB elektroninio katalogo ir atėjus į biblioteką juos pasiskolinti.