Naujos knygos

„Akimirkų vitražai“, Vilija Dumbliauskienė

2016-10-20

Knyga išleista 2016 m.

2016 m. Neregių literatų kūrybos konkurso laureatės Vilijos Dumbliauskienės miniatiūrų ir eilėraščių knyga. Miniatiūrose – savitose meditacijose – skleidžiasi prasmingi sodo, mergaitės įvaizdžiai, o eilėraščiuose pulsuoja emocijos: nerimas, kančia ir džiaugsmas, vienatvė ir meilė.

Knygos leidybą rėmė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

BIBLIOTEKA ŽMONĖMS: 50 Lietuvos aklųjų bibliotekos metų

2016-03-23

BIBLIOTEKA ŽMONĖMS: 50 Lietuvos aklųjų bibliotekos metų

Šiame leidinyje, skirtame Lietuvos aklųjų bibliotekos 50-mečiui, trumpai
apžvelgiama bibliotekos veikla nuo pirmųjų metų iki šių dienų, minimi vadovai,
pateikiami skaitytojų atsiliepimai.

Tiflologinis kalendorius 2017 metai

Tiflologinis kalendorius 2017 metai: datos ir žmonės

2015-12-09

Išleistas 2016 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka parengė ir dviem formatais (skaitmeniniu ir Brailio raštu) išleido 2017 metų tiflologinį kalendorių. Elektroninę leidinio versiją skaitykite čia, knygą Brailio raštu – bibliotekos centre Vilniuje ir jos filialuose.

Plačiau
Tiflologinis kalendorius 2016 metai

Tiflologinis kalendorius 2016 metai: datos ir žmonės

2015-12-08

Išleistas 2015 m.

Leidinyje pateikiamos svarbiausios valstybinių ir religinių švenčių datos bei visai visuomenei ir sutrikusio regėjimo žmonėms atmintinos datos, taip pat aklųjų labui dirbusių žmonių jubiliejinių sukakčių datos. Yra keletas straipsnių apie nusipelniusius žmones.

Tiflologinis kalendorius išleistas tik Brailio raštu ir elektronine versija (pdf formatu), kuri publikuojama virtualioje bibliotekoje ELVIS ir svetainėje.

Tiflologinis kalendorius 2015 metai : datos ir žmonės

Tiflologinis kalendorius 2015 metai: datos ir žmonės

2015-04-16

Išleistas 2014 m.

Garsinės knygos įrašymo atmintinė

2015-01-14

Leidinys išleistas 2014 m.

Leidinys skirtas Lietuvos aklųjų bibliotekoje savanoriškai dirbantiems privatiems asmenims – diktoriams savanoriams. Leidinyje pateikiama metodinė informacija, kaip tinkamai įgarsinti leidinį.

Leidinio leidybą iš dalies finansavo Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.