Lietuvos audiosensorinė biblioteka skelbia konkursą Bendrųjų reikalų skyriaus vadovo (-ės) pareigoms užimti

Darbo pobūdis:

• Vadovausite Bendrųjų reikalų skyriui, kuris atsakingas už bibliotekos ūkį (turime patalpas ir automobilius ne tik Vilniuje, bet ir kituose didžiuosiuose miestuose) bei viešųjų pirkimų planavimą, organizavimą ir vykdymą.
  • Organizuosite bibliotekos turimų pastatų, patalpų ir automobilių priežiūros, eksploatavimo ir remonto darbus, rūpinsitės bibliotekos veiklai reikalingų išteklių įsigijimu.
  • Bendradarbiaudama (-as) su kitais skyriais, planuosite, organizuosite ir inicijuosite viešųjų pirkimų procedūras.
  • Užtikrinsite, kad būtų laikomasi darbo ir priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu (ar jam prilygintą išsilavinimą).
  • Turite ne mažesnę nei 1 m. vadovaujamo darbo patirtį.
  • Turite ne mažesnę nei 2 m. darbo viešųjų pirkimų srityje patirtį (būtina patirtis – pirkimų vykdymas perkančiojoje organizacijoje).
  • Išmanote valstybės tarnybą ir viešąjį administravimą, biudžetinių įstaigų veiklą, darbo bei sutarčių teisę, viešuosius pirkimus bei duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.
  • Turite vairuotojo teises (B kategorija).

Džiaugsimės, jei Jūs:

• Turite patirties teisiniuose reikaluose.

Mes siūlome:

• Darbą draugiškoje, klientu besirūpinančioje, inovacijas ir profesionalumą vertinančioje komandoje.

• Bendrystę, kur nėra konkurencijos – yra tik aiškus tikslo siekis. Pozityvus grįžtamasis ryšys mus pasiekia beveik kasdien ir įkvepia tobulėti.

• Unikalią galimybę gilinti žinias informacijos prieinamumo srityje – Lietuvoje esame lyderiai, sparčiai mokomės patys ir padedame tobulėti leidėjams bei kultūros įstaigoms.

• Modernią ir jaukią darbo aplinką ką tik renovuotame LAB pastate Naujamiestyje.

Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, turinti leidybinę funkciją: mes profesionaliai garsiname knygas, leidžiame skaitmeninius leidinius EPUB3 formatu, spausdiname Brailio raštu, kuriame įtraukius skaitmeninius dokumentus. Visa ši produkcija per virtualią biblioteką ELVIS ir Lietuvos bibliotekų tinklą pasiekia žmones, negalinčius skaityti įprastai: vaikus, turinčius skaitymo ar mokymosi sutrikimų; žmones, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, sėdėti; tuos, kurie dėl silpno regėjimo ar disleksijos negali skaityti įprasto teksto.

Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame! Jei tikite ir Jūs – junkitės prie mūsų.

Dokumentus kviečiame teikti per Valstybės tarnybos informacinę sistemą iki 2024 m. sausio 30 d.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pareiginė alga 2500 - 3000 EUR (prieš mokesčius).

Darbo užmokestis derinamas atsižvelgiant į patirtį ir gebėjimus. Yra galimybė prisijungti prie įgyvendinamų LAB projektų ir užsidirbti papildomai.

Darbo vieta:
  • Skroblų g. 10, Vilnius arba
  • Savanorių pr. 204A, Kaunas (derinant su atvykimu į Vilnių).