Naujienų archyvas

Svečiuose dailės studija „Vaivorykštė“

2018-10-01

Parodos eksponatas.

Š. m. rugsėjo 27 d. į LAB Kauno padalinį susirinkę skaitytojai mėgavosi bendravimu su Kauno kultūros centro „Tautos namai“ dailės studijos „Vaivorykštė“ nariais, kurių tapybos darbai eksponuojami bibliotekoje.

Studijos vadovė A. Jonušaitė-Vitkūnienė papasakojo apie šią studiją, kuri nuo 1946 m. vienija dailininkus mėgėjus.

Susirinkusios studijos narės mielai dalijosi tapymo studijoje ir gamtoje įspūdžiais. Pasakojo, kokias priemones naudoja. O naudoja ir aliejinius dažus, ir akrilinius. Yra liejančių akvareles. Taip pat papasakojo, kas jas atvedė į studiją – noras išreikšti save, perteikti emocijas.

Studijos narės susipažino su biblioteka: jos Brailio rašto knygomis, taktilinėmis knygelėmis, klausėsi garsinės knygos. Patiko ir garso įrašų studija.

Visi pasivaišinome atsineštomis vaišėmis su arbata.

Laikas bendraujant greit prabėgo.

Eglė Latvėnaitė