Naujienų archyvas

Lietuvos aklųjų biblioteka skelbia konkursą vyresniojo bibliotekininko pareigoms užimti

2018-10-11

Skelbimo paveikslėlis.

Valstybės biudžetinė įstaiga Lietuvos aklųjų biblioteka (toliau – LAB), įm. k. 190758323, įsikūrusi Skroblų g. 10, Vilniuje, skelbia konkursą vyresniojo bibliotekininko pareigoms užimti.

Darbo pobūdis:

Vyresniojo bibliotekininko pareigybė reikalinga LAB vartotojams ir lankytojams aptarnauti: lankytojams teikti reginčiųjų, garsines, Brailio rašto knygas ir kitus Bibliotekos leidinius, konsultuoti vartotojus kompiuterinio raštingumo klausimais Abonemento interneto ir periodikos skaityklos erdvėje.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams

• Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas ar iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis išsilavinimas.
  • Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Bibliotekų įstatymu, kitais su bibliotekų ir bibliotekininkystės organizavimo klausimais susijusiais dokumentais.
  • Turėti teorinius ir praktinius bibliotekinio ir bibliografinio vartotojų aptarnavimo pagrindus.
  • Būti susipažinusiam su LAB valdymo struktūra, vidaus tvarkos taisyklėmis, nuostatais ir kitais LAB veiklą reglamentuojančiais dokumentais, vadybine informacija.
  • Mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.
  • Mokėti dirbti su „Microsoft Office“ programiniu paketu, LIBIS sistema.
  • Mokėti užsienio kalbas: anglų, rusų, vokiečių ar kitas.
  • Gebėti dirbti komandoje, laikytis tarnybinės etikos pagrindų.
  • Laikytis saugos darbe ir priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Dokumentų pateikimas

Pretendentai turi pateikti šiuos dokumentus:

• Gyvenimo aprašymą (CV).
  • Motyvacinį laišką.

Numatomas atlyginimas bandomuoju laikotarpiu – 543,25 Eur (neatskaičius mokesčių).

Kandidatų dokumentų lauksime iki 2018 m. spalio 19 d.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Apie kvietimą į darbo pokalbį iš anksto informuosime tik atrinktus kandidatus CV nurodytu telefonu ir / ar elektroniniu paštu.

Dėl išsamesnės informacijos apie skelbiamą konkursą galite kreiptis į LAB administraciją telefonu (8 5) 215 0611 arba elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.