Naujienų archyvas

Susitikimas su paslaugų punktų skaitytojais

2018-10-11

Renginio metu.

Spalio 8, 10 dienomis LAB Kauno padalinio vyriausioji bibliotekininkė Irena Blaževičienė susitiko su Marijampolės ir Kazlų Rūdos paslaugų punktų skaitytojais. LASS filialų ataskaitinių susirinkimų metu visada esame laukiami, susirinkę skaitantys LASS nariai nori pabendrauti su Lietuvos aklųjų bibliotekos darbuotojais, pasidalinti savo mintimis apie perskaitytas knygas, išsakyti pastabas ir pageidavimus.

Susitikimų metu skaitytojai supažindinti su bibliotekos leidybine veikla, galimybe klausytis garsinių knygų regos ir kitų sunkių negalių turintiems skaitytojams, naujovėmis. Apžvelgta paslaugų punktų veikla, atsakyta į iškilusius klausimus, nuvežta naujų knygų. Džiugu, kad, pakeitę gyvenamąją vietą, skaitytojai lieka ištikimi bibliotekai, prisijungia prie skaitytojų rato.

Irena Blaževičienė