Naujienų archyvas

Klaipėdos m. Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleiviai LAB Klaipėdos padalinyje

2018-10-11

Klaipėdos m. Eduardo Balsio menų gimnazijos 2 klasės mokiniai su mokytoja Vida Inkratiene LAB Klaipėdos padalinyje.

2018 m. spalio mėn. 11 dieną LAB Klaipėdos padalinyje viešėjo Klaipėdos miesto Eduardo Balsio menų gimnazijos 2 klasės moksleiviai su tėveliais ir mokytoja Vida Inkratiene. Apie artėjančią tarptautinę Baltosios lazdelės dieną, apie aklųjų rašto išradėją Luji Brailį, apie Lietuvos aklųjų bibliotekos istoriją, veiklą bei kokias knygas biblioteka turi  savo fonduose, kaip regos negalią turintys žmonės skaito, rašo, kokius darbus dirba, kaip leidžia laisvalaikį ir kokias buitį palengvinančias tiflopriemones naudoja, papasakojo LAB Klaipėdos padalinio vyriausioji bibliotekininkė Daiva Žiemelienė. Vaikai „skaitė“ ištrauką iš J. K. Rowling garsinės knygos „Haris Poteris ir netikras princas“. O kadangi moksleiviai mokosi muzikos klasėje, mielai paklausė ir Beatričės Grincevičiūtės dainų.

Daiva Žiemelienė

Nuotraukos Jolantos Biriukovos ir Daivos Žiemelienės