Naujienų archyvas

Viktorina „Lietuvių rašytojai“

2018-10-12

Viktorinos metu.

Spalio 11 dieną LAB Panevėžio padalinyje vyko literatūrinė viktorina „Lietuvių rašytojai“. Bibliotekininkės Danguolės Paliulienės paruošti klausimai priminė lietuvių literatūros klasikų kūrybą, jų gyvenimo faktus. Renginio dalyviai ne tik atsakinėjo į klausimus, bet ir išsakė mintis, nuomonę apie viktorinoje minimus kūrinius, diskutavo apie šių dienų ir praėjusių laikų aktualijas, apie žmogaus likimą ir stiprybę. Ne vienas viktorinos dalyvis panoro perskaityti gerokai pamirštą ar dar neskaitytą knygą. Visiems smagu, kad atsakyti buvo visi klausimai. „Mūsų žinios rodo, kad biblioteka gerai atlieka savo švietėjišką funkciją“, – sakė šypsodamasis skaitytojas Juozas. O mes, bibliotekininkės, džiaugiamės, kad mūsų skaitytojai – tikri knygos bičiuliai.

Danguolė Paliulienė