Naujienų archyvas

Kauniečio literato Vito Petraičio poezijos knygos „Gyvenimo ekspromtas“ pristatymas

2018-10-19

Renginio metu.

Spalio 16 d. LAB Kauno padalinyje vyko kauniečio literato Vito Petraičio poezijos knygos „Gyvenimo ekspromtas“ pristatymas. Vitas Petraitis yra kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“ tarybos pirmininkas, dalyvauja Kauno jungtinio sveikuolių klubo veikloje, yra Kauno hospiso namų savanoris, karikatūristas, aktyvus keliautojas. Taip pat LAB Kauno padalinio skaitytojas.

Knygos „Gyvenimo ekspromtas“ autorius jau nuo vaikystės buvo labai aktyvus. Jau pirmoje klasėje lipo į sceną, o devintoje tapo literatūrinio konkurso prizininku. Vitas Petraitis ne tik kuria eilėraščius, bet ir dainuoja folkloro ansamblyje „Liktužė“ bei populiariosios muzikos ansamblyje „Bičiuliai“, kur nuolat susitinka ir bendrauja su aklaisiais ir silpnaregiais.

Popietės metu stalas buvo papuoštas Vito Petraičio darytomis nuotraukomis, kuriose – jo kurtos vaisių ir daržovių kompozicijos. Literatas Vitas Petraitis susirinkusiems paskaitė eilėraščių iš poezijos knygos „Gyvenimo ekspromtas“. Tai poezijos knyga, kurioje skaitytojams pateikiami poetiniai pamąstymai, pasvarstymai apie gyvenimą, žmogaus ieškojimus.

Popietės dalyviams labai patiko autoriaus įtaigiai skaitomos eilės, nuoširdus bendravimas su susirinkusiais bibliotekos lankytojais.

Literatūrinė popietė prie arbatos puodelio greitai prabėgo, palikdama šiltus įspūdžius, gražias ir šviesias mintis.

Tekstas ir nuotraukos Audronės Anušauskienės