Naujienų archyvas

Baltosios lazdelės dienos paminėjimai

2018-10-19

LASS Akmenės raj. filialo ataskaitinis susirinkimas.

LASS filialuose rudenį vykstantys ataskaitiniai metiniai susirinkimai – puiki proga susitikti su LAB paslaugų punktų skaitytojais, išklausyti jų nuomones apie knygų skaitymą, atsiliepimus apie garsinių knygų kokybę ir kartais skaitant pasitaikančius nesklandumus, pageidaujamą gauti literatūrą. Taip pat tai ir proga priminti Lietuvos aklųjų bibliotekos teikiamas paslaugas regos negalią turintiems žmonėms.

2018 metų spalio 18 dieną Šiaulių padalinio vyr. bibliotekininkė J. Lapinskaitė dalyvavo Akmenės raj. filialo ataskaitiniame susirinkime, vykusiame atsinaujinusioje viešojoje bibliotekoje. Renginio metu šiltai paminėta Tarptautinė baltosios lazdelės diena, išklausyta pirmininkės Janinos Paulauskienės ataskaita, LASS Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktoriaus Alfonso Navickio pasisakymas, bendrauta su skaitytojais.

Spalio 12 dieną dalyvauta LASS Raseinių raj. filiale vykusiame Baltosios lazdelės dienos paminėjimo renginyje. Renginio metu ataskaitą už besibaigiančių metų darbus perskaitė filialo pirmininkas Jonas Garbaliauskas, pasisakė LASS Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centro direktorius Egidijus Urna, kiti svečiai. Šventinę nuotaiką dovanojo raseiniškių vokalinis ansamblis ir estradinė grupė „Svaja“.

Nuoširdus ačiū LASS filialų pirmininkams už kvietimus dalyvauti šiuose prasminguose susitikimuose.

Jovita Lapinskaitė