Naujienų archyvas

Baltosios lazdelės dienos proga svečiavosi Ragainės progimnazijos moksleiviai

2018-10-19

Edukacinis užsiėmimas.

Spalio 18 d. LAB Šiaulių padalinyje svečiavosi Ragainės progimnazijos 4 klasės moksleiviai, jų mokytoja Daiva Bieliauskienė ir bibliotekininkė Sandra Vileikienė. Minint Tarptautinę baltosios lazdelės dieną, vyresn. bibliotekininkė Danguolė Kaktavičienė moksleiviams papasakojo, kodėl visuomenė mini šią dieną, kad būtina atkreipti dėmesį į regos sutrikimus turinčius žmones. Ragainiškiai supažindinti su garsinėmis ir Brailio rašto knygomis. Padalinio skaitytojas Juozas Ežerskis mielai paskaitė iš Brailio raštu knygos „Įdomiausi lietuvių padavimai ir legendos“, parašė Brailio raštu vaikų vardus. Vėliau moksleiviai patys ėmė rašyti, jiems puikiai sekėsi. Parašę ir šiek tiek išmokę rašto subtilybių, moksleiviai norėjo išbandyti pavaikščioti su neregio baltąja lazdele.

Danguolė Kaktavičienė