Naujienų archyvas

Susitikimas Prienuose

2018-10-22

Renginio metu.

Spalio 17 dieną LAB Kauno padalinio vyriausioji bibliotekininkė Irena Blaževičienė susitiko su Prienų paslaugų punkto skaitytojais. LASS filialų ataskaitinių susirinkimų metu visada esame laukiami, susirinkę skaitantys LASS nariai nori pabendrauti su Lietuvos aklųjų bibliotekos darbuotojais, pasidalinti savo mintimis apie perskaitytas knygas, išsakyti pastabų ir pageidavimų.

Renginio metu šiltai paminėta Tarptautinė baltosios lazdelės diena, išklausyta pirmininkės ir Prienų paslaugų punkto vadovės Irenos Karsokaitės ataskaita, išsakyti garbių svečių iš Prienų rajono savivaldybės pasisakymai ir sveikinimai, VšĮ Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centro direktoriaus E. Urnos sveikinimo žodis.

Susirinkimo metu daug bendrauta su paslaugų punkto skaitytojais, išklausyti jų pageidavimų, skaitytojai supažindinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis, galimybe klausytis garsinių knygų regos ir kitų sunkių negalių turintiems skaitytojams, vykdomais projektais, naujovėmis. Pasidžiaugėme Prienų paslaugų punkto veikla, įsikūrusiu knygų mylėtojų klubu, kurio susiėjimų metu aptariamos perskaitytos knygos, diskutuojama. Džiugino Onos Matusevičiūtės vadovaujamo ansamblio „Puriena“ atliekamos dainos, rankdarbių paroda.

Irena Blaževičienė