Naujienų archyvas

Filmas „Šuns tikslas“ – Panevėžyje

2018-10-31

Kino seanso metu.

Spalio 30 dieną LAB Panevėžio padalinio skaitytojai buvo pakviesti į filmo „Šuns tikslas“ peržiūrą kino teatre „Forum cinemas“. Susirinko įvairaus amžiaus auditorija: ir seneliai, ir tėveliai, ir anūkai. Kai kurie čia lankėsi pirmą kartą – jie dairėsi kiek nedrąsiai: „O, kokia čia aplinka!“. Bet džiugaus šurmulio netrūko: smagu buvo gauti ryškiaspalvį bilietą, pradžiugino kukurūzų spragėsiai ir gaivieji gėrimai, o kur dar laukimo džiaugsmas.

Filmą pristatė LAB direktorės pavaduotojas Darius Tamošiūnas. Jis pakvietė mėgautis reginiu ir dalintis įspūdžiais. O žiūrovų įspūdžiai buvo patys geriausi. Filmo istorija jautriai palietė ir jauniausius, ir seniausius žiūrovus. Nuoširdus žiūrovų juokas ir ašaros lydėjo šuniuko ir žmogaus istoriją.

„Labai šviesus filmas“, – sakė Arvydas.

„Įgarsinimas labai geras, komentarai paruošti gerai, nuosekliai įveda į siužetą. Prašmatnus reikalas“, – džiaugėsi Juozas.

„Labai patiko. Galima daug pasimokyti. Susigraudinau“, – kalbėjo Jūratė.

„Super!“, – šūktelėjo Lorena.

Dėkojame mūsų partneriams: Vilniaus universiteto Kauno fakultetui ir UAB „Acme film“.

Filmo peržiūros organizuojamos pagal Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamą projektą „Išgirsk kiną: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“.