Naujienų archyvas

Šiaurės šalių literatūros savaitė Lietuvos aklųjų bibliotekoje

2018-11-13

Renginio Šiauliuose metu.

Vakar, lapkričio 12 d., Lietuvos aklųjų bibliotekoje vyko Šiaurės šalių literatūros savaitei skirti renginiai. Centrinėje bibliotekoje Vilniuje, Panevėžio ir Šiaulių padaliniuose buvo skaitomos Einaro Maro Gudmundssono romano „Islandijos karaliai“ ištraukos. Vilniuje ir Panevėžyje kelios ištraukos buvo išspausdintos Brailio raštu. Vilniuje jas skaitė Janė Puriuškytė ir Ugnė Žilytė, Panevėžyje – Juozas Bartkus. Dar keli šio padalinio skaitytojai išmoko atmintinai po ištrauką iš knygos, o dainininkas Arvydas Markevičius grodamas gitara padainavo keletą dainų. Šiaulių padalinyje tekstą skaitė savanoris Danas Jankauskas, o akordeonu grojo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai Miglė Dambrauskaitė ir Motiejus Dudnikas (mokytoja Marytė Markevičienė).