Naujienų archyvas

A. Valentos poezijos knygos pristatymas susitikimo su Klaipėdos aklųjų bendruomene metu

2018-11-19

Alvydo Valentos poezijos knyga „Hormonai – visi išsislapstė“.

2018 m. lapkričio 16 d. LAB Klaipėdos padalinio vyriausioji bibliotekininkė Daiva Žiemelienė LASS Klaipėdos miesto ataskaitinio susirinkimo metu susitiko su esamais ir būsimais skaitytojais. Renginio metu buvo pristatyta šviežiai išleista rašytojo Alvydo Valentos poezijos knyga „Hormonai – visi išsislapstė“. Ši knyga išleista bendradarbiaujant su Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. Knygą išleido Lietuvos aklųjų biblioteka 300 egzempliorių, jos redaktorė Janina Riškutė, o viršelio autorė Dalia Kavaliūnaitė. Kaip teigia redaktorė, „pats poetas pasitelkia įvairių epochų ženklų ir temų – nuo biblinių ir antikos motyvų, parabolių, tiesia saitus iki mūsų dienų... Bėgantis laikas, neišsipildžiusios svajonės – tai daugelį apninkantys prakeiktieji klausimai... Abejones, nepasitenkinimą, socialines įtampas A. Valentos eilėraščiuose nusveria pozityvios nuostatos, įsipareigojimai poezijai.“ Renginio pabaigoje poeziją keitė muzika – visus linksmino Kretingos rajono liaudiškos muzikos kolektyvas „Sodžius“, vadovaujamas Vytauto Kubilinsko.

Pristatytos knygos leidybą rėmė Lietuvos kultūros taryba.

Daiva Žiemelienė