Naujienų archyvas

Susitikimas Vilkaviškyje

2018-11-21

Renginio metu.

Lapkričio 15 d. Vilkaviškio kultūros centre vyko LASS Vilkaviškio rajono filialo ataskaitinis susirinkimas. Gausiai susirinkusius organizacijos narius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, VšĮ Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centro direktorius Egidijus Urna.

Perskaičius metinę filialo ataskaitą, diskusijų ir pasisakymų metu Lietuvos aklųjų bibliotekos Kauno padalinio vyriausioji bibliotekininkė Irena Blaževičienė pasidžiaugė aktyviais paslaugų punkto skaitytojais, supažindino susirinkusius su naujausia LAB veikla, darbais, knygų garsinimu, atsakė į pateiktus klausimus.

Išklausę paruoštą kolektyvo „Žara“ meninę programą, toliau bendravome prie arbatos puodelio, dalinomės mintimis apie perskaitytas knygas, keliones, koncertus, rankdarbių užsiėmimus ir kitas veiklas.

Dėkoju paslaugų punkto atsakingam darbuotojui Gediminui Rašimui, už darbą su neregiais skaitytojais, už knygnešystę.

Irena Blaževičienė

Nuotraukos Irenos Blaževičienės ir Daivos Riklienės