Naujienų archyvas

Išvyka į „Šiaulių letenėlę“

2018-11-26

Išvykos metu.

Artėja Kalėdos – gražiausia ir visų laukiama šventė. Prieššventiniu laikotarpiu vyksta įvairios išsipildymo akcijos. Šia proga Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių padalinio skaitytojai ir darbuotojai organizavo maisto rinkimo akciją „Šiaulių letenėlės“ globos namų gyvūnams. Akciją pradėjome spalio mėnesį, minėdami Pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga spalio 19 d. bibliotekoje vyko renginys „Mano augintinio istorija“ ir skaitytojų egzotinių gyvūnų paroda. Renginyje dalyvavo Šiaulių televizijos laidos „Žmogus ir gyvūnas“ vedėjas Michailas Rostovskis. Daug istorijų apie gyvūnus žinantis Michailas kalbino augintinių šeimininkus, patarinėjo jiems.

Laida buvo transliuojama per Šiaulių televiziją https://www.youtube.com/playlist?list=PLsKBrBQNCUr7UzeZrlvmzfcAh4bJ0xGFV.

Lapkričio 23 d. LAB Šiaulių padalinio skaitytojai ir darbuotojai vyko į VšĮ „Šiaulių letenėlę“, įsikūrusią Sneigių kaime, Šiaulių rajone. Ten aplankyti įstaigos globojami gyvūnai, kuriems nuvežtas akcijos metu surinktas maistas. Lankymosi metu padėta savanoriams jų kasdieniniame nelengvame darbe.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prieš šios gražios akcijos.

Danguolė Kaktavičienė