Peršokti į pagrindinį turinį

Trečiajame "Sichtweisen" žurnalo numeryje skaitykite:

Trečiajame "Sichtweisen" žurnalo numeryje skaitykite:

Mieli žurnalo „Sichtweisen“ skaitytojai,

Kviečiame skaityti trečiąjį šių metų žurnalo numerį. Šįkart daugiausia dėmesio bus skiriama į Vokietiją atvykusiems pabėgėliams iš Ukrainos. Berlyno ir Pedagoginė neregių asociacijos susivienijo ir autobusais iš Lenkijos į Vokietiją vežė regos negalią turinčius suaugusius ir vaikus iš Ukrainos. Kokią pagalbą pabėgėliai gauna Vokietijoje, išsamiai aprašome šio žurnalo pagrindinės temos skiltyje.

Birželį Vokietijoje vyks neregių ir silpnaregių sąjungos suvažiavimas, o jame bus išrinkta nauja Vokietijos neregių ir silpnaregių sąjungos valdžia. Pakalbinome kandidatus ir jų mintis apie praėjusiais metais nuveiktus darbus ir apie  įsivaizduojamą sąjungos ateitį pateikiame jums.  

Jurgenas Duselis dar kartą buvo išrinktas Federalinės vyriausybės komisaru negalią turinčių žmonių reikalams spręsti. Šiame numeryje jis pristato šešias pagrindines savo darbo sritis, į kurias kreips dėmesį ateinančioje kadencijoje.

Angelina, būdama jauna mama, regos neteko 1975-aisiais. Jos vyrui buvo sunku susitaikyti su ištikusia nelaime, bet Angelina nepasidavė ir susigrąžino gyvenimo džiaugsmą. Kaip jai tai pavyko, skaitykite skiltyje „Žmonės“.

Šiame numeryje, taip pat kaip ir ankstesniuosiuose, rasite informacijos apie kelias naujas pagalbines priemones, vyksiančius seminarus, naujausias garsines knygas, taip pat ir keletą medicininių patarimų.

         Visiems turiningo ir malonaus skaitymo!

Parengė Ugnė Žilytė

Sichtweisen (2022, nr. 3).

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"