Peršokti į pagrindinį turinį

Rugsėjį Varšuvoje vyks konferencija REHA 2021

Rugsėjį Varšuvoje vyks konferencija REHA 2021

19-ji tarptautinė neregių ir silpnaregių reabilitacijos konferencija vyks 2021 m. rugsėjo 10–13 dienomis. Galima atvykti į konferenciją ir dalyvauti jos renginiuose gyvai. Taip pat yra galimybė konferenciją stebėti nuotoliniu būdu. Pranešimus skaitys IT specialistai, mokslininkai, fizioterapeutai, sutrikusios regos žmonėms pritaikytų technologijų ekspertai iš Lenkijos ir užsienio. 

REHA konferencijos metu vyks daugybė įdomių renginių. Tarp jų – 16 seminarų ir susitikimų vaivadijų sostinėse. Bus surengtos aplinkos prieinamumo sesijos, kalbama apie realią neregių reabilitaciją ir emancipaciją, koncertuos regos negalią turintys žmonės, vyks konkursai, pranešimus skaitys mokslininkai. Veiks reabilitacijos seminarai, bus surengta technologijų paroda „Lytėjimo ir garsų pasaulis“, bus lankomasi kultūros įtaigose, stebint jų pritaikymą regos neįgaliesiems, Šv. Marijos nekalto prasidėjimo bazilikoje bus laikomos šv. Mišios.

Konferencija bus transliuojama internetu su vertimu į anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, lietuvių, gruzinų, hebrajų, arabų, rumunų, švedų kalbas.

REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2021//http://www.euroblind.org/events/reha-blind-poland-2021 [žiūrėta 2021-08-19]

Parengė Audronė Gendvilienė

G.284

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"