Peršokti į pagrindinį turinį

Tarptautinis fizinio aktyvumo simpoziumas

Tarptautinis fizinio aktyvumo simpoziumas

Tarptautinė sutrikusio regėjimo asmenų švietimo organizacija ICEVI suplanavo įdomų ir naudingą renginį – regos sutrikimų turinčių asmenų ir kurčneregių fizinio aktyvumo simpoziumą (IS PAIVID). Jis vyks Milane, Italijoje, 2023 m. birželio 8–11 d. ICEVI Europos skyrius jam skyrė finansavimą.

2019 m. gegužės 9-12 d.  jau įvyko toks renginys Edinburge, Škotijos sensoriniame centre, žr. http://www.ssc.education.ed.ac.uk/courses/vi&multi/vconf19.html

Simpoziumo tikslas – pristatyti specialistams praktikams skirtas naujoves apie fizinio aktyvumo veiklas, tinkančias vaikams ir jaunuoliams, turintiems sutrikusią regą ar kurčneregiams. Simpoziume bus keliamas tarpdisciplininis uždavinys – sujungti šios srities mokslinius tyrimus su gyvenimiška patirtimi ir atsakyti į praktinius kūno kultūros mokytojų poreikius. Simpoziumo metu vyks apskritojo stalo diskusijos su paralimpinių žaidynių pasaulio čempionais, gyvos treniruotės sporto aikštelėje, bus rengiamos stendinių pranešimų sesijos ir atviros darbo grupės su pedagogais, technologijų novatoriais, trečiojo sektoriaus organizacijomis, politikos formuotojais. IS PAIVID simpoziume bus pristatyti inovatyvūs sprendimai, skirti tiflopedagogams, kurčneregių mokytojams, kūno kultūros mokytojams, adaptuotos kūno kultūros mokytojams, sveikatos ir gerovės vadovams, aktyvaus sporto koordinatoriams, klasių auklėtojams, ankstyvojo ugdymo specialistams, pagalbiniam personalui, habilitacijos specialistams, trečiojo sektoriaus organizacijoms ir tiems, kurie dirba su sudėtingų poreikių turinčiais vaikais ir jaunuoliais. PAIVID 2023 – tai nauja tarptautinė fizinio ugdymo ir reabilitacijos konferencija, aprėpianti praktinę ir mokslinę veiklą. Konferencija vyks anglų kalba. 

SAVE THE DATE ANNOUNCEMENT: June 8-11th, 2023. MILAN [interaktyvus]; www . ICEVI - Europe . org; ICEVI Newsletter, 2022 August, Issue 80, Volume 28, Number 2.

Parengė Audronė Gendvilienė

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"