Ieškome finansininko (-ės)!

Lietuvos audiosensorinė biblioteka skelbia konkursą finansininko (-ės) pareigoms užimti.

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Lietuvos audiosensorinės bibliotekos apskaitos tvarkymas ir kitų su buhalterinės apskaitos tvarkymu susijusių darbų atlikimas;

• atsargų apskaitos tvarkymas;

• ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaitos tvarkymas;

• Bibliotekos knygų fondų (garsinių knygų, Brailio raštu knygų, reginčiųjų raštu knygų ir kt.) gamybos apskaitos tvarkymas;

• mokėjimų per VBAMS ir banko sąskaitas vykdymas ir jų registravimas apskaitoje;

• atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaitos tvarkymas;

• vykdomų projektų apskaitos tvarkymas;

• apskaitos duomenis į VSAKIS teikimas;

• biudžeto vykdymo ir finansinių ataskaitų rinkinių sudarymas;

• kitų finansinių, buhalterinių pavedimų, neprieštaraujančių teisės aktams, vykdymas.

Ko tikimės iš pretendentų?

• aukštojo universitetinio buhalterijos, ekonomikos, administravimo, finansų krypties išsilavinimo su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštojo buhalterijos, ekonomikos, administravimo, finansų krypties koleginio išsilavinimo su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu; Pareigybės lygis A2.

• 2 metų darbo patirties valstybinio sektoriaus apskaitos srityje;

• Mokėti dirbti VBAMS, FVAIS, VSAKIS.

Mes siūlome:

• Darbą draugiškoje, „nevaldiškoje“, klientu besirūpinančioje komandoje, kur visos jūsų idėjos – išgirstamos ir vertinamos;

• Galimybę bent maža dalele pakeisti pasaulį – biblioteka „jaunėja“, auga ir tobulėja, plečia klientų ratą, keičia įvaizdį – jūsų iniciatyva mums be galo reikalinga!

Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB arba LABiblioteka) aptarnauja visus asmenis (ne tik neregius!), negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto. LAB veikia visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų tikslinė grupė – vaikai, turintys skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų; asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai išbūti sėdimoje padėtyje; žmonės, kurie dėl silpno regėjimo negali skaityti įprasto teksto. Mes įkūrėme ir valdome didžiausią Lietuvoje (virš 13 tūkst. pavadinimų) virtualią garsinių knygų platformą ELVIS. Tikime, kad skaityti gali visi – Ir jūs galite prisidėti prie šio gražaus tikslo įgyvendinimo!

Pareiginės algos koeficientas 7.5-8.5, priklausomai nuo turimos profesinės patirties.

CV siųskite el. paštu finansai@labiblioteka.lt.