Ieškome Vartotojų aptarnavimo skyriaus vyresniojo bibliotekininko (-ės)

Lietuvos aklųjų biblioteka skelbia konkursą Vartotojų aptarnavimo skyriaus vyresniojo bibliotekininko (-ės) pareigoms užimti.

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Aptarnausite vartotojus Vilniaus padalinyje, jų namuose ir bibliotekos paslaugų punktuose Vilniaus apskrityje (viešosiose bibliotekose, globos įstaigose ir kt.): išduosite leidinius, atsakysite į informacines užklausas, teiksite konsultacijas. Informuosite apie vartotojų pageidavimus dėl leidinių specialiaisiais formatais asortimento atsakingiems bibliotekos darbuotojams.

• Išduosite garsinių knygų klausymuisi skirtą įrangą paslaugų punktų ir namuose aptarnaujamiems vartotojams, vykdysite jos apskaitą.

• Organizuosite naudojimosi virtualia aklųjų biblioteka ELVIS ir neregiams skirta skaitymo įranga mokymus vartotojams ir paslaugų punktų darbuotojams.

• Vilniaus apskrityje vykdysite naujų vartotojų ir partnerių pritraukimą, palaikysite ryšį su esamais. Inicijuosite, rengsite ir administruosite bendradarbiavimo su paslaugų punktais sutartis.

• Organizuosite bibliotekos paslaugų pristatymus įstaigoms ir organizacijoms, konsultuosite paslaugų punkto įsteigimo, vartotojų, negalinčių skaityti įprasto spausdinto teksto, aptarnavimo klausimais.

• Atliksite priskirtos fondo dalies priežiūrą, teiksite pasiūlymus dėl leidinių pateikimo specialiaisiais formatais, leidinių nurašymo.

• Rinksite, tvarkysite ir teiksite statistinius duomenis apie padalinio, paslaugų punktų ir namuose aptarnaujamus vartotojus.

• Teiksite pasiūlymus projektų paraiškoms, tiesiogiai dalyvausite vykdant projektų veiklas.

• Dalyvausite bibliotekos atliekamuose tyrimuose vykdant padalinio paslaugų punktuose ir namuose aptarnaujamų vartotojų apklausas.

Ko tikimės iš pretendentų?

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas socialinių / humanitarinių mokslų srityje (bibliotekinis išsilavinimas būtų privalumas);

• Puikiai valdoma lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu;

• Literatūros išmanymas, domėjimasis jos naujovėmis;

• Darbas su Microsoft Office programiniu paketu (geri Word, Excel įgūdžiai), interneto paieškos sistemomis; mokėjimas naudotis LIBIS programa būtų privalumas;

• Puikūs informacijos valdymo ir apdorojimo įgūdžiai;

• Rusų, anglų kalba B1 ar aukštesniu lygiu (pagal Europass);

• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas;

• Orientacija į rezultatą (bibliotekos vartotojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis), pareigingumas, komunikabilumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, lankstumas, paslaugumas.

Mes siūlome:

• Darbą draugiškoje, „nevaldiškoje“, klientu besirūpinančioje komandoje, kur visos jūsų idėjos – išgirstamos ir vertinamos;

• Galimybę bent maža dalele pakeisti pasaulį – biblioteka „jaunėja“, auga ir tobulėja, plečia klientų ratą, renovuoja pastatą, keičia įvaizdį – jūsų iniciatyva mums be galo reikaling

Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti visus asmenis (ne tik neregius!), negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto. Veikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų tikslinė grupė – vaikai, turintys skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų; asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai išbūti sėdimoje padėtyje; žmonės, kurie dėl silpno regėjimo negali skaityti įprasto teksto. Mes įkūrėme ir valdome didžiausią Lietuvoje (virš 13 tūkst. pavadinimų) virtualią garsinių knygų platformą ELVIS. Bibliotekoje veikia pirmasis Lietuvoje disleksijos centras. Tikime, kad skaityti gali visi – Ir jūs galite prisidėti prie šio gražaus tikslo įgyvendinimo!

Pareiginės algos koeficientas 6,0, arba 1062 Eur.

CV siųskite el. paštu info@labiblioteka.lt iki sausio 28 d.