Peršokti į pagrindinį turinį

Įgyvendintas projektas „Negalią turinčių skaitytojų socialinės ir informacinės įtraukties didinimas“

Įgyvendintas projektas „Negalią turinčių skaitytojų socialinės ir informacinės įtraukties didinimas“

2018 m. vasario 1 d. – 2018 m. rugpjūčio 1 d. vykdyto projekto „Negalią turinčių skaitytojų socialinės ir informacinės įtraukties didinimas“ tikslas buvo gerinti garsinių leidinių turinio kokybę, efektyviau pritaikant jį regos ar kitą negalią, dėl kurios negali skaityti teksto įprastu formatu, turintiems asmenims bei didinant tokių asmenų skaitytojų bendruomenės aktyvumą.

Projekto įgyvendinimo metu knygyno „Eureka!“ darbuotojams buvo vesti mokymai, kaip aptarnauti regos ar kitą negalią turinčius asmenis, sudarytos LAB skaitytojų grupelės, kurios lankėsi knygynuose „Eureka!“, „Kitos knygos“ bei Rašytojų sąjungoje, kur buvo organizuojami susitikimai su rašytojais, naujų knygų pristatymai, diskusijos LAB centre Vilniuje, įtraukiant atsakingus už garsinamų knygų sąrašų sudarymą LAB darbuotojus.

Projektas tarp LAB skaitytojų susilaukė didelio susidomėjimo, jie aktyviai jame dalyvavo. Skaitytojų susidomėjimas, aktyvumas ir poreikio tęsti tokio pobūdžio veiklas išsakymas parodė, jog tokių užsiėmimų bei skaitytojų įtraukimo labai trūko.

Dėkojame LAB projekto partneriams knygynams „Eureka!“, „Kitos knygos“ bei Rašytojų sąjungai už pagalbą įgyvendinant projektą.

Projektas „Negalią turinčių skaitytojų socialinės ir informacinės įtraukties didinimas“ iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.

N.5

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"