Keičiasi virtualios bibliotekos ELVIS internetinis adresas

Naujas ELVIS – naujas ir internetinis adresas!

Ilgai ieškojome sprendimų, kaip naujojo ELVIS nuorodą paversti patogesne, trumpesne ir geriau įsimenančia. Kadangi internetinis adresas elvis.lt jau turi šeimininkus (nenuostabu, juk Elvis Preslis žinomas gerokai ilgiau nei gyvuoja mūsų virtuali biblioteka), nusprendėme sujungti ELVIS ir iki kaulų smegenų visiems žinomą mūsų bibliotekos trumpinį LAB. Juk LAB – tai ir žodžio „laboratorija“ (ta laboratorija, kurioje gimsta pritaikyti leidiniai!) santrumpa. Taigi nuo šiandien naršyklės lange vesk elvislab.lt ir junkis prie savo virtualios bibliotekos!

Iki šiol naudotas laikinas adresas naujaselvis.labiblioteka.lt dar veikia ir iškart nukreipia į naujuosius ELVIS namus. Bet smagiausia – dėl nieko nesukti galvos. Rink elvislab.lt ir mėgaukis skaitymu – visur, visada, iškart!