Peršokti į pagrindinį turinį

LAB garsinių knygų naujienos (gruodis)

LAB garsinių knygų naujienos (gruodis)

#LABknygųnaujienos: dalinamės gruodžio mėnesio LAB išleistų garsinių knygų sąrašu. O kokia knyga šiuos metus pradėjote Jūs, mieli skaitytojai?

  1. Czeslaw Milosz „Pameistrys“
  2. E. Raspė „Barono Miunhauzeno nuotykiai“
  3. Yoko Ogawa „Begalinė lygtis“
  4. Haruki Murakami „1973-iųjų kiniškas biliardas“
  5. Haruki Murakami „Išgirsk vėjo dainą“
  6. Elizabeth Jenner „Knyga vaikams apie koronavirusą“
  7. Rytas Šalna „Kia Ora: Naujoji Zelandija“
  8. Maurice Maeterlinck „Pelėjas ir Melisanda"
  9. Raineris Marija Rilkė „Pasakojimai apie gerąjį Dievą“
  10. Richard Bach „Tiltas per amžinybę"
  11. Samuel Bjørk „Berniukas sniege“
  12. Beth O'Leary „Tavo vietoje“
  13. Jautakė „Kai aš buvau Kleo“
  14. Damijan Šinigoj „Evos beieškant“
  15. Grzegorz Kasdepke „Aš nenoriu būti princesė“
  16. Rūta Montvilaitė „Septyni paukščių įstatymai“
  17. Tiina Nopola „Milė ir trys Gustai“
  18. Jurga Baltrukonytė „Torčiukas ant debesėlio. Stebuklų namo istorijos“
  19. Klaus Hagerup „Mergaitė norėjusi išgelbėti knygas“
  20. Giedrė Rakauskienė „Dramblys ir antis“
  21. Sinikka Nopola „Šiaudinukė ir Veltinukė“
  22. Emilija Liegutė „Tėtis sugrįžo“
  23. Lindman Mervi „Drąsioji Pupulė“
  24. Ežerinytė „Skiriama Rivai“
  25. Dainius Šukys „Višta, kurią prarijo rūkas“
  26. Violeta Palčinskaitė „Eilėraščiai iš namų“
  27. Tuula Korolainen, Christel Rönns „Katulis ir pykčio maišelis“
  28. Evelina Daciūtė, Inga Dagilė „Drambliai ėjo į svečius“
  29. Dainius Šukys „Blynų slibinas“
  30. Nijolė Kepenienė „Madingiausias krokodilas“
  31. Karl Olsberg „Berniukas baltame kambaryje“
  32. Swindells „Bjaurius“
  33. Liobytė „Pasaka apie narsią Vilniaus mergelę ir galvažudį Žaliabarzdį“
  34. „Tūkstantis li. Senovės Kinų išmintis“
  35. Sigsgard „Palė vienas pasaulyje“
  36. Sven Nordqvist „Petsono tortas“
  37. Barbara Wersba „Valteris. Pasakojimas apie draugystę ir išmintį“
  38. DiCamillo „Tigro šuolis“
  39. M. Deneborgas „Asiliukė Grizela“
  40. Ulf Stark „Sikstenas“
  41. Aino Havukainen „Keistieji Tato ir Pato išradimai“
  42. Kaspervičius „Dingęs paveikslas“
  43. Kukulas „Vėjo birbynė“
  44. Geda „Praniukas Pramaniūgas“
  45. Alfred Jarry „Karalius Juoba“
  46. Park „Čia buvo Mikas Hartas“
  47. Vaildas „Laimingasis princas“
  48. Hohlbein „Velniūkštis“
  49. ir T. Kunnas „Vikingai puola“
  50. Dainius Šukys „Skaniausias vaikas“
  51. Eglė Venslovaitė Šiliūnienė „Apie šviesą lange: kasdienybės pasakos“
  52. Martynas Vainilaitis „Sidabrinė kultuvėlė“
  53. Kätlin Vainola „Liftas“
  54. Icchokas Meras „Geltonas lopas“
  55. Marius Marcinkevičius „Voro koja“
  56. Pranas Mašiotas „Paliegusi obelis“
  57. Rasa Joni „Žvaigždėtasis Arkliukas ir Meškiukas Panda“
  58. Shaun Tan „Prarastas daiktas“
  59. Aušra Kiudulaitė, Marius Marcinkevičius „Draugystė ant straublio galo“
  60. Robert Munsch „Mylėsiu tave amžinai“
  61. Gianni Rodari „Džipas televizoriuje“
  62. Paltanavičius „Maži ežiuko sapnai“
  63. Navakas „Žvėreliai mokosi svajoti“
  64. Tomas S. Butkus„ Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje“
  65. Jujja ir Tomas Wieslander „Mamulė Mū“
  66. Ramutė Skučaitė „Laiškas sekmadieniui“
  67. Birutė Mar „Gėlininkė“
  68. Degutytė „Pelėdžiuko sapnas“
  69. Zarambaitė „Emilio laiškas“
  70. Aidas Jurašius „Pypas ir jo nutikimai“
  71. Piotr Socha, Wojciech Grajkowski „Medžiai“
  72. Lene Mayer-Skumanz „Pranciškus ir jo bendražygiai“
  73. Antanas Šimkus, Ieva Babilaitė „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“
  74. Ilona Ežerinytė „Šunojaus diena“
  75. Alma Karosaitė „Kaip išnešti uodegytę?“
  76. Maira Dobele „Neteisingo gyvenimo mokykla“
  77. Gintarė Adomaitytė „Žaliojo namo paslaptis“
  78. Albinas Žukauskas „Varlė skalbėja“
  79. Shaun Tan „Atokaus priemiesčio istorijos“
  80. Nova Lee Maier „Gimdyvės padėjėja“
  81. Stepas Zobarskas „Ilgaragis: salų ežero padavimas“
  82. Heinrichas Hofmanas „Linksmos pasakos ir paveikslėliai“
  83. Birutė Pūkelevičiūtė „Kalėdų dovana“
  84. Jonas Avyžius „Melagėlio pasakėlės“
  85. Algimantas Baltakis „Kas kur gyvena“
  86. Audra Baranauskaitė „Labai buitiška pasaka tiems, kas nori rūšiuoti šiukšles“
  87. Selemonas Paltanavičius „Kaip atgimsta gamta?“
  88. Jurga Tumasonytė „Remontas“
  89. Ieva Babilaitė „Ulė ir peliukas“
  90. Jurgis Baltrušaitis „Žiurkės įkurtuvės“
  91. Marius Marcinkevičius, Rasa Joni „Atvirkštukai“
  92. Kostas Kubilinskas „Ledinukas“
  93. Kostas Kubilinskas „Nepraustasis, neskustasis, nekirptasis katinas“
  94. Salomėja Nėris „Senelės pasaka“
  95. Paulius Širvys „Liūnas linguoja - liūlia liūliuoja“
  96. Ramutė Skučaitė „Kas klausosi lietučio“
  97. Palčinskaitė Violeta „Lietaus nykštukai“
  98. Laisvydė Šalčiūtė „Nykštuko kepurėlė“
  99. Baltscheit Martin, Hauptmann Tatjana „Pinos laiškai“
  100. Sigutė Ach „Ambrozijus pradeda pirmas“
  101. Žemaitė „Mikė Kvailutis“
  102. Kazys Binkis „Baltas vilkas“
  103. Justinas Marcinkevičius „Greitoji pagalba“
  104. Poškus „Šokanti karvė“
  105. Lisa Taddeo "Trys moterys"
  106. Žydrūnas Sadauskas „Vaikystės šešėliai“
  107. Baltrušaitytė Birutė „Po Žalgirio kautynių“
  108. Anna Fienberg, Barbara Fienberg „Tašio nuotykiai“
  109. Černiauskas Rimantas „Pasakėlės vaikams, vanagams ir sliekams“
  110. Virgis Šidlauskas „Ugnikalniukas ieško draugų“

N.157