LAB skelbia konkursą diktoriaus (-ės) pareigoms užimti

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Įvairaus žanro knygų ir periodinių leidinių garsinimas;
  • Garso įrašų redagavimas.

Ko tikimės iš pretendentų:

• taisyklingo kirčiavimo;
  • geros dikcijos;
  • atsakingumo;
  • gebėjimo dirbti su garso įrašymo įranga.

Mes siūlome:

• galimybę derinti darbą su studijomis ar kita veikla (darbas pagal individualios veiklos pažymėjimą);
  • nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • nuolatinę galimybę tobulinti kalbinius įgūdžius;
  • išpildyti Jūsų svajonę – tapti diktoriumi.

Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti asmenis (ne tik neregius!), negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto. Veikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų tikslinė grupė – vaikai, turintys skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų; asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai išbūti sėdimoje padėtyje; žmonės, kurie dėl silpno regėjimo negali skaityti įprasto teksto. Mes įkūrėme ir valdome didžiausią Lietuvoje (virš 12 tūkst. pavadinimų) virtualią garsinių knygų platformą ELVIS. Bibliotekoje veikia pirmasis Lietuvoje disleksijos centras. Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame!

CV ir motyvacinį laišką siųskite elektroniniu paštu info@labiblioteka.lt iki 2020 m. rugsėjo 31 d.

Pretendentų atrankos būdas – bandomasis įrašas ir pokalbis. Asmeniškai informuosime el. paštu arba telefonu tik atrinktus į pokalbį kandidatus.

Jeigu galvojate, kad jūsų balsas tinkamas knygų garsinimui, parašykite mums – susitarsime dėl bandomojo įrašo.