LAB skelbia konkursą diktoriaus (-ės) pareigoms užimti

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Įvairaus žanro knygų ir periodinių leidinių garsinimas;

• Garso įrašų redagavimas.

Ko tikimės iš pretendentų:

• taisyklingo kirčiavimo;

• geros dikcijos;

• atsakingumo;

• gebėjimo dirbti su garso įrašymo įranga.

Mes siūlome:

• galimybę derinti darbą su studijomis ar kita veikla (darbas pagal individualios veiklos pažymėjimą);

• nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;

• nuolatinę galimybę tobulinti kalbinius įgūdžius;

• esi patyręs arba manai, kad gali išbandyti save diktoriaus kėdėje.

Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti asmenis (ne tik neregius!), negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto. Veikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų tikslinė grupė – vaikai, turintys skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų; asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai išbūti sėdimoje padėtyje; žmonės, kurie dėl silpno regėjimo negali skaityti įprasto teksto. Mes įkūrėme ir valdome didžiausią Lietuvoje (daugiau nei 14 tūkst. pavadinimų) virtualią garsinių knygų platformą ELVIS. Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame!

CV, motyvacinį laišką ir bandomąjį įrašą siųskite elektroniniu paštu info@labiblioteka.lt iki 2022 m. gegužės 19 d. Iki 10 min bandomasis įrašas gali būti įrašytas telefonu.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Asmeniškai informuosime el. paštu arba telefonu tik atrinktus į pokalbį kandidatus.