LAB vartotojų pasitenkinimo tyrimas

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas – išsiaiškinti Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) vartotojų pasitenkinimą LAB teikiamomis paslaugomis. Šio tyrimo rezultatai padės LAB įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.
Jeigu naudojatės mūsų fizine biblioteka Vilniuje, Ukmergėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje ar Kaune, jeigu skaitote virtualioje bibliotekoje ELVIS, jeigu ateinate į renginius ar edukacijas, ir net jeigu bibliotekoje „lankotės“ tik telefonu užsisakydami knygas į namus – ši anketa skirta jums.
Nepatingėkite užpildyti, nes būtent šios anketos rezultatai brėžia bibliotekos ateities strategijos kontūrą.

Neleiskite, kad kiti nuspręstų už jus – spauskite nuorodą ir išsakykite saavo nuomonę: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdHLoPHTsCMXG.../viewform

Be abejonės, anketa anoniminė ir konfidenciali.