Laikinai keičiasi kai kurių paslaugų teikimo tvarka

Iki liepos 21 d. atliekami bibliotekų elektroninių paslaugų portalo ibiblioteka.lt modernizavimo darbai ir bibliotekos duomenų migravimas į naująją svetainę. Šiuo laikotarpiu paslaugų teikimo ir vartotojų aptarnavimo nestabdome, registraciją vykdysime bibliotekoje. Tačiau laikinai negalėsite savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jūsų duomenis ir išduoti skaitytojo pažymėjimus.

Informaciją ir pagalbą dėl portalo ibiblioteka.lt skaitytojams teikiame el. paštu vilnius@labiblioteka.lt ir telefonu 8 666 85 305.

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus.