Laikinai keičiasi šakinės literatūros išdavimo tvarka

Skaitai literatūrą reginčiųjų raštu? Turi mėgstamą mokslo šaką, o gal studijuoji? Tuomet ši informacija skirta tau!
Laikinai, kol dirbsime naujose patalpose Gerosios Vilties g. 10, keičiasi įvairių mokslo šakų (filosofijos, psichologijos, socialinių mokslų, gamtos, medicinos, menų, istorijos ir kt.) literatūros išdavimo tvarka. Naujosios bibliotekos patalpos mažesnės, dalis leidinių glaudžiasi saugykloje kitame pastate, todėl užsakymo paruošimas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Bet kas tos trys dienos, jeigu tikrai reikia?.. ???? Mes savo ruožtu stengsimės Jūsų užsakymą įvykdyti kuo greičiau.
Grožinės ir vaikiškos literatūros mėgėjams niekas nesikeičia! Telefonu 8 666 85 305 ir el. paštu vilnius@labiblioteka.lt gautus užsakymus paruošime ir paliksime knygomate, kad galėtumėte pasiimti jums patogiu metu
(tik būtinai sulaukite SMS žinutės su knygomato kodu)!