Peršokti į pagrindinį turinį

Sporto projektas – bibliotekoje!

Mūsų skaitytojai pageidavo sporto ir sveikatingumo leidinių, kurie būtų prieinami regos negalią turintiesiems. Jau turime jiems gerų žinių!

Gegužės 19-ąją LAB ir Švietimo mainų paramos fondas pasirašė sutartį dėl projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ finansavimo.

Projekto biudžetas – 43 783 EUR, jis prasidės jau šią vasarą ir truks pusantrų metų.

Įgyvendinant projektą numatoma įgarsinti ir EPUB formatu išleisti šiuos leidinius, kurie bus pasiekiami registruotiems virtualios bibliotekos ELVIS vartotojams:

1) Audra Avizienis „Mankštos anatomija. 501 pilateso pratimas“

2) Jonas Girskis „Viskas apie stuburo gydymą: praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau“

3) Swami Vishnudevananda „Išsami iliustruota jogos knyga“

4) Jin Mok „Kuksando“

5) Peter Kelder „5 Tibeto pratimai“

6) Matthieu Ricard „Meditacijos menas“

7) Eglė Afanasjeva „Kalanetika: atradimams įkvepianti mankšta“

Knygos bus pritaikytos bendradarbiaujant su sporto ir sveikatingumo profesionalais, iliustracijoms ar nuotraukoms bus parengti garsinio vaizdavimo aprašai. Parengtoms programoms pristatyti organizuosime pratybas, kurių dalyviai galės susipažinti su įvairiomis sveikatinimosi formomis, išgirsti profesionalų vertinimus apie savo fizinę būklę bei gauti patarimų pasirenkant kiekvienam tinkamiausią programą.

Siekiant skleisti sveikatingumo informaciją, planuojama informacinė kampanija, kurios metu su kiekviena iš programų supažindins išsamūs straipsniai bei multimedijos pasakojimų ciklas.

N.188

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"