Sėkmingai įgyvendintas projektas „Neregių literatų konkursas ir kūrybinė stovykla-seminaras „Žodžių menas ir muzika““

2018-12-03

2018 metais sėkmingai įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamas projektas „Neregių literatų konkursas ir kūrybinė stovykla „Žodžių menas ir muzika“, kurio tikslas buvo skatinti aklųjų ir silpnaregių žmonių kūrybinį potencialą įtraukiant juos į kūrybinę veiklą ir pristatant jų kūrybinės veiklos rezultatus visuomenei.

Plačiau
Renginio metu.

Susitikimas su kunigu Algirdu Toliatu

2018-11-30

Vakar, lapkričio 29 d., LAB Vilniuje vyko susitikimas su Lietuvos policijos kapelionu, kunigu, rašytoju Algirdu Toliatu. Kviečiame pažiūrėti susitikimo nuotraukas.

Lietuvos aklųjų bibliotekoje – Nijolė Narmontaitė

2018-11-23

Vakar, lapkričio 22 d., Lietuvos aklųjų bibliotekoje Vilniuje lankėsi aktorė, režisierė, rašytoja, dainininkė Nijolė Narmontaitė. Kviečiame pažiūrėti renginio nuotraukas.

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Išgirsk kiną: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“

2018-11-13

2018 m. sėkmingai įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamas projektas „IŠGIRSK KINĄ: filmas su garsniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei“.

Plačiau
LR Prezidentė sveikina Justą Pažarauską.

LR Prezidentūroje apdovanoti LAB skaitytojai, geriausiai atsakę į Konstitucijos egzamino klausimus

2018-10-26

Po Lietuvoje vykusio Konstitucijos egzamino, kurį organizavo ir LAB, buvo išrinkti ir geriausiai į egzamino klausimus atsakę neregiai ir silpnaregiai. Kartu su kitais egzamino nugalėtojais Konstitucijos dieną, spalio 25 d., jie buvo apdovanoti LR Prezidentūros rūmuose vykusioje šventėje. Tarp šių metų geriausių Konstitucijos žinovų – ir LAB darbuotojas Justas Pažarauskas. Jam, kaip ir visiems laimėtojams, Prezidentė įteikė Konstituciją su autografu. Regos negalią turintiems dalyviams jau kelinti metai parengiamos ir įteikiamos Konstitucijos Brailio raštu. Sveikindama Justą, J. E. Prezidentė pastebėjo ir atkreipė publikos dėmesį į tai, kad Brailio raštu išspausdintos Konstitucijos apimtis gerokai padidėja. Tokį patį apdovanojimą vakar gavo ir Erika Šnaraitė. Sveikiname Justą ir Eriką, linkime ir toliau būti aktyviems, pilietiškiems ir besidomintiems informacija.

Renginio metu.

Lietuvos aklųjų biblioteka sėkmingai įgyvendino projektą „cODiNG – Objektinio Dinaminio programavimo pagrindų mokymai regos Negalią turinčiai asmenų Grupei (III dalis)“

2018-10-25

2018 m. Lietuvos aklųjų biblioteka sėkmingai įgyvendino projektą „cODiNG – Objektinio Dinaminio programavimo pagrindų mokymai regos Negalią turinčiai asmenų Grupei (III dalis)“.

Plačiau