Projektai

IŠGIRSK KINĄ: filmas su garsiniu vaizdavimu, skirtas regos negalią turintiems asmenims ir visuomenei

2018-03-08

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos lėšomis. 2018 m.

Projekto tikslas – pritaikyti kino filmą regos negalią turintiems asmenims, sukuriant garsinį vaizdavimą ir surengiant kino peržiūras kino teatruose, tokiu būdu siekiant užtikrinti regos negalią turinčių asmenų socialinę, kultūrinę ir informacinę integraciją bei didinant regos negalią turinčių amenų bendruomenės aktyvumą.

Projekto uždaviniai:
1) Bendradarbiaujant su Vilnaius universiteto Kauno fakulteto audiovizualinio vertimo studentais bei UAB „Acme film“ pritaikyti kino filmą regos negalią turintiems žmonėms, sukuriant garsinį vaizdavimą.
2) Suorganizuoti kino filmo su garsiniu vaizdavimu peržiūras Lietuvos kino teatruose.