3 naujų Brailio raštu ir garsinių knygų leidyba neregiams

2014-10-08

Rašytojas Romain Gary. Nuotrauka iš www.archyvai.lt

Švenčių, atmintinų dienų ir istorinių datų minėjimo projekto dalinis finansavimas Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. 2014 m.

Projekto tikslas – išleisti 3 autoriaus Romain Gary knygas Brailio raštu ir garsiniu formatu.

Uždaviniai:
1. Išleisti 3 autoriaus Romain Gary knygas Brailio raštu ir garsiniu formatu.
2. Surengti Romualdo Ramanausko paskaitą apie Romain Gary Lietuvos aklųjų bibliotekos centre Vilniuje.
3. Surengti R. Gary knygų reginčiųjų raštu parodą Lietuvos aklųjų bibliotekos centre Vilniuje ir jos filialuose.

Projekto rezultatai skaičiais:

Išleistos 3 knygos garsiniu formatu (po 30 egz.) ir Brailio raštu (po 12 egz.):
1) Gary R. „Gyvenimas dar prieš akis“,
2) Gary R. „Moters šviesa“,
3) Gary R. „Pseudo; Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis“.

Surengta paroda apie R. Gary LAB centre Vilniuje ir jos filialuose (Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Ukmergėje).

Surengta paskaita-renginys apie R. Gary LAB centre Vilniuje, kurią vedė aktorius, R. Gary klubo pirmininkas Romualdas Ramanauskas – 30 žiūrovų.