„Pasakojimų dėžutės“ seminaras-diskusija Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje

2017-09-28

2017 m. rugsėjo 27 d. LAB „Pasakojimų dėžutės“ seminaras-diskusija surengtas Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. LAB seminaras sudomino net 50 šios bibliotekos ir Kauno regiono viešųjų bibliotekų darbuotojų.

Pirmą kartą interaktyviame užsiėmime užrištomis akimis dalyvavo toks didelis skaičius žmonių vienu metu. Seminaro dalyvės aktyviai įsitraukė į seminaro užsiėmimus, diskutavo, domėjosi. LAB nuolat tobulina seminaro programą, kiekvienąkart išbando naujas idėjas.
Antroje seminaro dalyje dalyviams pristatytos net dvi spektaklių su liečiamaisiais veikėjais versijos – du LAB pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus sukurti mini spektakliai „Ąsotis“ ir „Arbatos klubas“ ir profesionalaus Knygos teatro spektaklis vaikams „Trumpos istorijos apie...“ (režisierė Redita Dominaitytė). Po spektaklių įvyko diskusija, dalyvės dalijosi savo potyriais.
LAB komanda išgirdo daug puikių atsiliepimų apie surengtą seminarą.
Dėkojame Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojams už organizacinę pagalbą, seminaro dalyvėms – už domėjimąsi, aktyvų įsitraukimą, norą bendradarbiauti ir kurti naujas paslaugas bibliotekų lankytojams.
LAB projektą „Pasakojimų dėžutė – aklų ir silpnaregių vaikų socialinės aplinkos pažinimui lavinti“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija. Šio tęstinio projekto dalyvių skaičius 2017 m. jau perkopė 600, per dvejus jo vykdymo metus (2016 ir 2017 m.) – 1000. Laukia dar daug numatytų susitikimų.

Rasa Januševičienė

Nuotraukos Monikos Griciūnienės, Nerijaus Griciūno