Mes jums padėsime prisijungti prie ELVIS

2012-11-09

Gerbiamieji skaitytojai, kviečiame naudotis elektroninių leidinių valdymo informacinės sistemos (ELVIS) teikiamomis paslaugomis!

Ateikite į Lietuvos aklųjų bibliotekos (Skroblų g. 10, Vilnius) trečiąjį aukštą. Čia yra įsikūrusi ELVIS grupė. Mes jums padėsime prisijungti prie ELVIS, paaiškinsime, kaip naudotis sistema.

Taip pat padėsime prisijungti ir per elektroninius valdžios vartus (VAIISIS). Su savimi turėkite asmens tapatybės kortelę ir negalią patvirtinančius dokumentus. Juos nuskenuosime, užpildysime registracijos formą, patvirtinsime slaptažodį. Dokumentų skenavimo paslaugos teikiamos visose viešosiose bibliotekose. Visą reikiamą informaciją suteiksime telefonu (8 5) 215 0617 (Vilniuje), el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Prie ELVIS prisijungti padės bei informaciją suteiks ir mūsų filialų darbuotojos Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Ukmergėje.

Džiaugsmingų akimirkų naudojantis ELVIS!

ELVIS grupė