Naujos knygos

„Pagalba akliems vaikams. Šeimos ir bendruomenės pagalba sutrikusią regą turintiems vaikams“, Sandy Niemann ir Namita Jacob

2016-11-22

Lietuvos aklųjų bibliotekos iš anglų kalbos išversta (vertėja Audronė Gendvilienė) tarptautinės organizacijos Hesperian Health Guides parengta knyga Pagalba akliems vaikams.

Šioje knygoje aprašytos nesudėtingos veiklos skirtos tėvams, globėjams, mokytojams, sveikatos priežiūros specialistams, reabilitacijos darbuotojams ir visiems tiems, kam rūpi regos negalią turinčių vaikų gerovė, kad galėtų sudaryti jiems kuo geresnes sąlygas turimiems gebėjimams ugdyti. Knyga padės praplėsti žinias apie šių vaikų ugdymą įvairiose srityse. Skaitydami knygą išmoksite įvertinti, ar jūsų vaikas mato pakankamai, kad galėtų saugiai judėti aplinkoje, sužinosite, kokios paprastos, namų sąlygomis tinkamos atlikti veiklos padeda parengti vaiką darželiui arba mokyklai, suprasite, kaip išmokyti vaiką pavalgyti, apsirengti, nusiprausti. Taigi ši knyga yra gera pagalbinė priemonė neregių vaikų tėvams.

Knyga išleista pagal projektą „METAREGUS: METodinė pAgalba REGos negalią turinčių vaikų ugdymui“.

Spausdintą knygą galite rasti Lietuvos aklųjų bibliotekoje, o elektroninę knygos versiją skaitykite čia

Knygos leidybą rėmė LR kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.