Naujos knygos

2015-12-09

Tiflologinis kalendorius 2017 metai

Išleistas 2016 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka parengė ir dviem formatais (skaitmeniniu ir Brailio raštu) išleido 2017 metų tiflologinį kalendorių. Elektroninę leidinio versiją skaitykite čia, knygą Brailio raštu – bibliotekos centre Vilniuje ir jos filialuose.

Šiame leidinyje pateikiamos svarbiausios valstybinių ir religinių švenčių datos bei visai visuomenei ir sutrikusios regos žmonėms atmintinos dienos, taip pat dėl aklųjų dirbusių ir tebedirbančių žmonių jubiliejinių sukakčių datos. Taip pat spausdinama keletas straipsnių apie Lietuvos aklųjų bendruomenei svarbius žmones, nemažai nuorodų į kitus leidinius ir žinynus.
Tiflologinis kalendorius buvo pradėtas leisti prieš 45 metus. Jo sumanytojas ir ilgametis autorius bei sudarytojas buvo dr. Valentinas Vytautas Toločka. Nuo 2004 metų leidybos tradicijas tęsia Juozas Valentukevičius.